Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.

Najděte si svůj zájezd

Země:
Termín od:
Termín do:
Typ zájezdu:
Pouze Last Minute:

Adventní Vídeň a Budapešť s koupáním ve Velkém Mederu

vídeň 1AUTOKAROVÝ ADVENTNÍ ZÁJEZD v termínu 01.12.-03.12.2017

KAMBODŽA (Angkor)-THAJSKO (Bangkok,Koh Chang)-pobytově poznávací 2018!

KambodžaPOBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Koh Chang je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Nabízíme ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky. V ceně zájezdu je zahrnut 4 denní výlet do Kambodže - Angkor Watu. Program lze rozšířit o prohlídku Bangkoku. Termín 14.01.-30.01.2018. 3 lety budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbus A-380 (letecká společnost Emirates)

KATALOG 2018

tf

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že na naše stránky jsou postupně přidávány zájezdy na rok 2018. Kompletní nabídka pro příští sezonu bude na webu zveřejněna nejpozději do konce listopadu 2017.

Tištěný katalog bude k dispozici v naší kanceláři cca od 15.12.2017. Stálí klienti jej obdrží poštou nejpozději do Vánoc. Ostatním katalog na vyžádání zašleme.

Rádi pro Vás připravíme vánoční dárkové poukazy.

Váš

Mamut tour

SLOVENSKO - Velký Meder - zabíjačka

V. MederAUTOKAROVÝ ZÁJEZD do termálních lázní spojený se zabíjačkou. Ubytování v hotelu jen 100 m od termálních lázní. ...termín 23.11.-26.11.2017-SLEVA!

THAJSKO - Koh Chang (Koh Kood) - pobytový zájezd - Emirates A380 (14 nocí)

chai chetKOH CHANG je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Nabízíme ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, výlety do Kambodže-Angkor Watu, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky. Termíny 14.01.-30.01./29.01.-14.02.2018 (14 nocí). Všechny lety budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbus A-380 (letecká společnost Emirates)

THAJSKO - Koh Chang (Koh Kood) - pobytový zájezd - Emirates A380 (28 nocí)

chai chetKOH CHANG je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Nabízíme ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, výlety do Kambodže-Angkor Watu, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky. Termíny: 14.01.-13.02.2018 (28 nocí). Všechny lety budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbus A-380 (letecká společnost Emirates)