Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.

Najděte si svůj zájezd

Země:
Termín od:
Termín do:
Typ zájezdu:
Pouze Last Minute:

FRANCIE - Provence

levanduleAUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Pont du Gard - Avignon - Nimes - Tarascon - Saint Rémy de Provence - Les Baux de Provence - Arles - NP Camarque - Aigues Mortes - Lubéron - Roussillon - Gordes - Fontaine de Vaucluse - Chateauneuf du Pape...termíny 17.06.-22.06.-SLEVA!/04.09.-09.09.2015

CHORVATSKO - Makarská riviéra - Baško Polje - hotel Alem

AlemAUTOKAROVÝ POBYTOVÝ ZÁJEZD do BAŠKO POLJE - klidného rekreačního střediska na populární Makarské riviéře. Hotelový komplex se nachází v rozlehlém borovém háji přímo na břehu moře s dlouhými oblázkovými plážemi a kulisou horského masivu Biokovo v pozadí. Do rušného střediska Baška Voda s obchody, restauracemi, nočními bary a diskotékami se lze pohodlně dostat po 1 km dlouhé pobřežní promenádě. Vzdálenost z Prahy je cca 1 150 km. SLEVA!

CHORVATSKO - Makarská riviéra - Drvenik - hotel Srečko

SrečkoAUTOKAROVÝ POBYTOVÝ ZÁJEZD do DRVENIKU - přímořského letoviska na Makarské riviéře (cca 30 km jižně od Makarské), která je považována za nejkrásnější a nejoblíbenější rekreační oblast Jadranu. Leží mezi příkrými útesy horského masivu Biokovo a průzračným mořem s nádhernými oblázkovými plážemi. Celá oblast má příjemné podnebí s vysokým počtem hodin slunečního svitu. Poloha letoviska je ideální k organizování mnoha zajímavých výletů. Vzdálenost z Prahy je cca 1 200 km.SLEVA!

IRSKO (letecky)

IrskoPOZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Galway - Sky Road - Kylemore Abbey - Bunratty Castle - Cashel - Cahir - palírna Jameson - Ring od Kerry - Dublin - Powerscourt - Glendalough...termín 30.06.-07.07.2015 - poslední volné místo muž na doobsazení nebo 1-lůžkový pokoj

ITÁLIE - ŠVÝCARSKO

GardaAUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Misurina - Falzarego - Pordoi - Lago di Garda - Malcesine - Limone - Riva del Garda - Madonna di Campiglio - Val di Sole - Tonale - Morteratsch - St. Moritz...termín 19.06.-23.06.-SLEVA!

RAKOUSKO - Nízké Taury (pěší turistika)

tauryAUTOKAROVÝ TURISTICKÝ ZÁJEZD: Nízké Taury BEZ NOČNÍCH PŘEJEZDŮ - termín 24.06.-28.06.2015

RAKOUSKO - ŠVÝCARSKO - ITÁLIE (cykloturistika)

Rakosu - Švýcarsko - Itálie - cykloCYKLOTURISTIKA: Silvretta - Ofenpass - Zernez - Unterengadin - Reschensee - Haidersee - Merano...termín 10.06.-15.06.2015 - SLEVA!

ŘECKO - Korfu - studia (letecky)

Korfu - StamatisLETECKÝ POBYTOVÝ ZÁJEZD na ostrov KORFU - jeden z nejoblíbenějších řeckých ostrovů s krásnou přírodu, dlouhými písečnými i oblázkovými plážemi a smaragdově čistým mořem. Poklidné městečko MALTAS-PERIVOLI leží na jihovýchodním pobřeží ostrova. Naleznete zde obchod, stánky se suvenýry i typické taverny, kde lze ochutnat místní speciality. Místní dlouhá písečná pláž, kde i v sezóně každý nalezne své soukromí, má pozvolný vstup do moře a je vhodná pro děti.SLEVA!