Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.

Najděte si svůj zájezd

Země:
Termín od:
Termín do:
Typ zájezdu:
Pouze Last Minute:

FRANCIE - Provence

levanduleAUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Pont du Gard - Avignon - Nimes - Tarascon - Saint Rémy de Provence - Les Baux de Provence - Arles - NP Camarque - Aigues Mortes - Lubéron - Roussillon - Gordes - Fontaine de Vaucluse - Chateauneuf du Pape...termín 04.09.-09.09.2015

CHORVATSKO - Kvarnerská riviéra - Novi Vinodolski - hotel Lišanj

LišanjAUTOKAROVÝ POBYTOVÝ ZÁJEZD do NOVI VINODOLSKI - oblíbeného přímořského letoviska vzdáleného cca 50 km jižně od Rijeky. Díky upraveným plážím vystupujícím z borového háje a průzračně čistému moři bylo vyznamenáno mezinárodním oceněním – tzv. Modrou vlajkou. Středisko nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a sportovního vyžití stejně jako zajímavé možnosti výletů do okolí. Vzdálenost z Prahy je cca 850 km.SLEVA!

CHORVATSKO - Makarská riviéra - Baško Polje - hotel Alem

AlemAUTOKAROVÝ POBYTOVÝ ZÁJEZD do BAŠKO POLJE - klidného rekreačního střediska na populární Makarské riviéře. Hotelový komplex se nachází v rozlehlém borovém háji přímo na břehu moře s dlouhými oblázkovými plážemi a kulisou horského masivu Biokovo v pozadí. Do rušného střediska Baška Voda s obchody, restauracemi, nočními bary a diskotékami se lze pohodlně dostat po 1 km dlouhé pobřežní promenádě. Vzdálenost z Prahy je cca 1 150 km. SLEVA!

CHORVATSKO - Makarská riviéra - Drvenik - hotel Srečko

SrečkoAUTOKAROVÝ POBYTOVÝ ZÁJEZD do DRVENIKU - přímořského letoviska na Makarské riviéře (cca 30 km jižně od Makarské), která je považována za nejkrásnější a nejoblíbenější rekreační oblast Jadranu. Leží mezi příkrými útesy horského masivu Biokovo a průzračným mořem s nádhernými oblázkovými plážemi. Celá oblast má příjemné podnebí s vysokým počtem hodin slunečního svitu. Poloha letoviska je ideální k organizování mnoha zajímavých výletů. Vzdálenost z Prahy je cca 1 200 km.SLEVA!

CHORVATSKO - Makarská riviéra - Podaca - studia

PodacaAUTOKAROVÝ POBYTOVÝ ZÁJEZD do PODACE - klidného letoviska na Makarské riviéře (5 km severně od Gradacu) pokládané za nejkrásnější oblast Jadranu. Všudypřítomná vegetace, upravené oblázkové pláže, průzračně čisté moře a kulisa horského masivu Biokovo - to vše vytváří předpoklady pro Vaši ideální dovolenou. Stín borovic a absence automobilové dopravy v blízkosti pláže jsou ideální pro strávení dovolené s dětmi. Se sousedními středisky je Podaca propojena pobřežní promenádou nebo pravidelnou autobusovou dopravou. Vzdálenost z Prahy je cca 1 200 km.SLEVA!

ITÁLIE - Toskánsko - Elba - Cinque Terre

pisaAUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Lucca - Pisa - Elba - Portoferraio - Marciana - Monte Capanne - Volterra - Siena - Cinque Terre.... Loď na Elbu a zpět již v ceně zájezdu (1 000 kč)! Termín 11.09.-16.09.2015 - SLEVA!

RAKOUSKO - Korutany (cykloturistika)

korutanyCYKLOTURISTIKA S KOUPÁNÍM: Goldeck Panoramastrasse - Weissensee - Ossiachersee - Gerlitzen - Bad Kleinkirchheim - Millstättersee - Wörthersee - Minimundus... termíny 10.07.-15.07.2015/ 05.08.-10.08.2015 - SLEVA!

RAKOUSKO - pohodová turistika

schneebergAUTOKAROVÝ TURISTICKÝ ZÁJEZD: Semmering - Hirschenkogel - Sonnwendstein - Raxseilbahn - Otto-Schutzhaus - Neue Seehütte - Schneeberg - Mariazell - Erlaufsee - Gemeindealpe...BEZ NOČNÍCH PŘEJEZDŮ - termín 03.07.-06.07.2015 - SLEVA!

RUSKO - PETROHRAD (letecky)

petrohradPOZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Petrohrad - Petrodvorec - Carskoje Selo....SLEVA termín 13.08.-17.08.2015

ŘECKO - Korfu - studia (letecky)

Korfu - StamatisLETECKÝ POBYTOVÝ ZÁJEZD na ostrov KORFU - jeden z nejoblíbenějších řeckých ostrovů s krásnou přírodu, dlouhými písečnými i oblázkovými plážemi a smaragdově čistým mořem. Poklidné městečko MALTAS-PERIVOLI leží na jihovýchodním pobřeží ostrova. Naleznete zde obchod, stánky se suvenýry i typické taverny, kde lze ochutnat místní speciality. Místní dlouhá písečná pláž, kde i v sezóně každý nalezne své soukromí, má pozvolný vstup do moře a je vhodná pro děti.SLEVA!

THAJSKO - KAMBODŽA

KambodžaPOZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Bangkok - Kwai - Siem Reap - Tonle Sap - Angkor Wat - Phnom Penh - Sihanoukville... Termín 12.11.-24.11.2015 - SLEVA!