Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
Orlí Hnízdo

RAKOUSKO - NĚMECKO - 2019!

AUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Hallein - Salzburg - Orlí hnízdo - Königssee -Stubnerkogel - Bad Gastein - Bad Hochgastein - Liechtensteinklamm - Gosausee - Hallstatt - Sankt Wolfgang...BEZ NOČNÍCH PŘEJEZDŮ - termín 27.06.-30.06.2019 - SLEVA!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 6 hod. HALLEIN - exkurze do jednoho z nejstarších solných dolů na světě, jehož podzemní chodby zasahují až do sousedního Bavorska (jízda hornickým vláčkem, plavba lodičkou po solném jezeře, jízda po 30 m dlouhé skluzavce…). Prohlídka SALZBURGU, perly na řece Salzach. Návštěva historického jádra rodného města W.A. Mozarta (Residenzplatz, Mozartplatz, Michaelskirche, Domplatz, pevnost Hohensalzburg…). Ubytování v Radstadtu.

2.den

Výjezd kyvadlovou dopravou k legendárnímu "ORLÍMU HNÍZDU" - Hitlerově horské chatě s překrásným výhledem. Příjezd ke KÖNIGSSEE, průzračně čistému jezeru, ne nepodobnému norským fjordům. Výlet lodí ke kostelíku sv. Bartoloměje a zpět. Návrat na ubytování.

3.den

Výjezd lanovkou na STUBNERKOGEL (2 245 m) - adrenalinová procházka po 140 m dlouhém, NEJVÝŠE POLOŽENÉM VISUTÉM MOSTĚ V EVROPĚ pohupujícím se 28 m vysoko nad propastí. Výstup na neobvyklou vyhlídkovou plošinu s pohledem na nejvyšší horu Rakouska - Grossglockner. Nenáročná procházka z lázeňského střediska BAD GASTEIN s mohutným vodopádem do sousedního BAD HOFGASTEIN. Návštěva dramatické soutěsky LIECHTENSTEINKLAMM patřící mezi nejdelší a nejhlubší v celých Alpách, opravdové přírodní perly zpřístupněné soustavou lávek, schodů a skalních tunelů, na jejichž konci lze obdivovat působivý vodopád. Návrat na ubytování.

4.den

Procházka okolo GOSAUSEE, nádherně položeného jezera pod zaledněným masivem Dachsteinu. Prohlídka HALLSTATTU, nejkrásnějšího a nejznámějšího městečka v celé Solné komoře. Lodní výlet po jednom z nejpůsobivějších jezer Solné komory - Wolfgangsee ze Stroblu do SANKT WOLFGANGU. Chloubou tohoto okouzlujícího městečka je skvostný gotický křídlový oltář od Michaela Pachera instalovaný v kostelíku na břehu jezera. Příjezd ve večerních hodinách (Praha cca 22.30 hod.).

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
19460127.6.2019 - 30.6.20195 990,00 Kč
LM 5 690,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 
  • příplatek za nástup v Plzni:   
250 
  • příplatek za 3 večeře:   
850 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, České Budějovice, Plzeň, Praha, Rakovník

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
  • 3x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
  • 3x snídani
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na vstupné, lanovky a lodě: cca 100 €

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné