Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Polsko-Gdaňsk 2

jarní POLSKO

POZNÁVACÍ ZÁJEZD s jedním nočním přejezdem na cestě tam: Klodawa - Toruň - Malbork - Gdaňsk - Sopoty - Oliwa - Gdynia - Orlowský útes - Grota Mechowska - Hell - Poznaň
Náš tip

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-4.5.2023 - 9.5.202310 750 KčVyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za 4 večeře:   
1 400 
 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
250 
 • příplatek za nástup v Plzni:   
300 
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj:   
3 000 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem s WC
 • 4x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
 • 4x snídani
 • průvodce
 • pobytovou taxu
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • doporučená částka na vstupné: cca 220 PLN

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Berouna v cca 21.30 hod. Noční přejezd.

2.den

Návštěva skanzenu KLOBKA zasazeného uprostřed atraktivní krajiny se zajímavými ukázkami venkovské architektury. Prohlídka starobylého města TORUŇ (UNESCO) s dochovaným středověkým jádrem, okouzlujícími uličkami, věhlasnými perníkovými dobrotami a pomníkem místního rodáka - Mikuláše Koperníka (exkurze do muzea perníku). Nocleh.

3.den

Návštěva hradu řádu německých rytířů, velkolepé obranné tvrze MALBORK (UNESCO), která je největší cihlovou stavbou na světě rozkládající se na ploše 21 hektarů. Prohlídka GDAŇSKU, jedno z nejhezčích polských měst. Procházka malebným historickým centrem tohoto významného přístavu na břehu Baltského moře (Dlouhý trh, Neptunova fontána, radnice se zvonkohrou…). Ubytování nedaleko Gdyně.

4.den

Procházka lázeňským letoviskem SOPOTY proslulým konáním mezinárodního hudebního festivalu (nejdelší dřevěné molo v Evropě, pěší zóna Monte Cassino s kuriózním "Křivým" domem, výstup na maják…). Návštěva cisterciáckého kláštera v městečku OLIWA s monumentální trojlodní bazilikou Nejsvětější Trojice, Panny Marie a sv. Bernarda (délka téměř 100 m, zatímco šířka stavby dosahuje pouhých 8,3 m). Třešničkou na závěr bude poslech krátkého koncertu na varhany vyzdobenými mechanickými anděly a vybavenými neobvyklými zvukovými rejstříky. Přesun do přístavní GDYNIE. Možnost prohlídky torpédoborce Blyskawica - bývalé vlajkové lodi polského námořnictva nebo školní fregaty Dar Pomorza z počátku 20 stol. Zavítat lze také do místního akvária, které je domovem více než 1 500 živočichů. Na přímořské promenádě ochutnávka rybích specialit a jiných delikates polské i kašubské kuchyně (původních obyvatel pobřeží Baltu). Návrat na ubytování.

5.den

Ranní vycházka s pěknými výhledy pod nebo nad tzv. ORLOWSKÝM ÚTESEM vytvořeným ledovcovými sedimenty. Návštěva světově ojedinělé nížinné jeskyně GROTA MECHOWSKA vzniklé ze slepenců a kalcitu. Průjezd po tzv. Helské kose - 30 km dlouhém pásu písečných dun. Prohlídka stejnojmenného rekreačního střediska HEL, kdysi ovládaného řádem křižáckých rytířů: relaxace na populárních plážích, toulání se mezi dunami, návštěva rybářského muzea instalovaného ve zrušeném evangelickém kostele z 15. stol., prohlídka Vojenského muzea obrany pobřeží či záchranné stanice pro tuleně. Další ochutnávka místní vyhlášené gastronomie. Návrat na ubytování.

6.den

Zastávka v historické POZNANI nádherně rozložené na řece Warta. Srdcem města je okouzlující náměstí s řadou atraktivních staveb a příjemnými restauracemi. Příjezd do Berouna v cca 23 hod.

 

Polsko-Gdaňsk1 Polsko-Malbork Polsko-Gdynia Polsko-Sopoty1 Polsko-Sopoty 2 Polsko-Toruň1 Polsko-Toruň2 Polsko-Hel1 Polsko-Hel2 Polsko-Poznaň

Objednat zájezd

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour