Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

SRN - Rakousko

SRN - RAKOUSKO

POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Linderhof - Ehrenberg - Lermoos - Ehrwald - Zugspitze - Heiterwangersee - Plansee - Berwang - Füssen - Wies - Mnichov - BMW Welt

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-23.6.2023 - 26.6.202310 990 KčVyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
250 
  • příplatek za 1 lůžkový pokoj:   
2 400 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň, Dýšina, Chrást

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu klimatizovaným autokarem s WC
  • 3x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
  • 3x polopenzi
  • pobytovou taxu
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na vstupné: cca 114 €

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 5.30 hod. Prohlídka rokokového zámečku LINDERHOF, nejmenšího z trojice pohádkových sídel krále Ludvíka II. Bavorského, vybudovaného po vzoru paláců francouzských Bourbonů. Součástí komplexu umístěného v rozhlehlém parku je rovněž kruhový chrám, umělá jeskyně a vodopád. Zastávka u pozůstatků strážního hradu EHRENBERG, který patřil k největším pevnostním komplexům ve střední Evropě. Největší atrakcí je však lanový most pro pěší, zavěšený 114 m nad zemí, který je svou délkou (406 m) zároveň jedním z nejdelších svého druhu na světě. Ubytování v rakouském Reutte.

2.den

Lanovkou z tyrolského městečka LERMOOS k vrcholu Grubigstein, kde začíná nenáročný turistický okruh s nádhernými výhledy. Procházka městečkem EHRWALD. Odpoledne výjezd visutou lanovkou z rakouské strany na nejvyšší německou horu ZUGSPITZE (2 962 m), ze které je za dobrého počasí vidět až 100 km daleko. Alternativně relaxace ve vyhřívaném bazénu s neopakovatelnou siluetou majestátných horských štítů. Návrat na ubytování.

3.den

Vyhlídková plavba lodí po jezerech HEITERWANGERSEE a PLANSEE. Možnost krátké procházky podél průzračné vodní plochy, která se právem řadí mezi opravdové přírodní perly této části Tyrolska. Výjezd lanovkou ALMKOPFBAHN do nadmořské výšky 1 600 m, odkud vede pohodlná turistická stezka atraktivní krajinou do lyžařského střediska BERWANG. Návrat na ubytování.

4.den

Zastávka u fotogenických vodopádů na řece Lech poblíž historického FÜSSENU. Krátká procházka podél řeky do malebného starobylého centra, jehož dominantou je biskupský hrad z 13. stol. Prohlídka poutního kostela ve WIES (UNESCO), rokokového skvostu zasazeného uprostřed idylické podhorské krajiny. Návštěva olympijském parku v MNICHOVĚ, kde se roku 1972 konaly letní olympijské hry. V případě příznivého počasí návštěva vyhlídkové věže Olympiaturm nabízející neopakovatelný pohled na město a vrcholky Alp na obzoru. Fanoušci aut mohou navštívit sousední expozici BMW Welt dokumentující historii, přítomnost, ale i budoucnost světoznámé značky zahrnující nejen automobily, ale i motocykly. Příjezd do Prahy v cca 22.30 hod.

 

Objednat zájezd

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour