Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Cykloturistika > Autokarové > FRANCIE - Francouzská riviéra (cykloturistika)
Francouzska riviera 1

FRANCIE - Francouzská riviéra (cykloturistika)

CYKLOTURISTIKA s koupáním: Port Grimaud - Gassin - Moulins de Paillas - St. Tropez - Cap Camarat - La Londe les Maures - Le Lavandou - Cavalaire sur Mer - Grand canyon du Verdon - Lac de Ste Croix - Collobriéres - Fréjus - St. Raphael - Cannes - Sainte Maxime - Plan de la Tour... Plánované trasy vedou převážně po méně frekventovaných asfaltových komunikacích. Náročnost jednotlivých etap lze přizpůsobit fyzické kondici každého účastníka a zájezd je tak vhodný pro všechny věkové kategorie a typy kol. Ubytování je zajištěno v mobilhomech v Port Grimaud, v kempu přímo na břehu moře s krásnou písečnou pláží, pouze 10 km od "srdce" francouzského riviéry - proslulého Saint Tropez.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-22.9.2023 - 1.10.202313 900 Kč
LM 13 400 Kč
Vyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
300 
 • příplatek za obsazení mobilhomu jen 2 osobami - za osobu:   
3 000 
 • příplatek za obsazení mobilhomu jen 3 osobami - za osobu::   
1 000 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem s WC, přepravu kol
 • 7x ubytování v klimatizovaných mobilhomech Confort 2 pro 4 osoby (www.vicsland.com) v kempu přímo na břehu moře v Port Grimaud (2 oddělené dvoulůžkové ložnice; obývací část s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem včetně plynového sporáku, lednice a kávovaru; vlastní sociální zařízení; k vybavení patří rovněž terasa se slunečníkem, stolem se 4 židlemi a 2 lehátky; součástí kempu jsou restaurace /další jsou v nedalekém Port Grimaud/, obchod s potravinami, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, minifotbal a nohejbal)
 • poplatky za elektrickou energii, vodu a plyn
 • pobytovou taxu
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • stravování
 • závěrečný úklid (vlastní nebo za poplatek 50 €)
 • vratnou kauci pro případné škody na mobilhomu (100 €/mobilhome)
 • povlečení/ručníky (možnost zapůjčení na místě za cca 18 €/os./pobyt)

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy cca 18 hod. Noční přejezd.

2.den

V poledních hodinách příjezd do PORT GRIMAUD, malebného městečka na Azurovém pobřeží vybudovaného ve 20. stol. na umělých ostrůvcích a poloostrovech po vzoru italských Benátek. Ubytování v kempu ležícím na břehu moře s krásnou písečnou pláží. Odpočinek u vody. Nocleh.

3.den

Okružní výlet na kolech z místa ubytování: průjezd provensálskou vesnicí GASSIN s kamennými domy a úchvatným výhledem na Azurové pobřeží; zastávka u větrných mlýnů MOULINS DE PAILLAS z 16.-19. stol.; návštěva RAMATUELLE, typické jihofrancouzské vesničky s úzkými uličkami a hrobem herce Gerarda Philipa; výstup k majáku na CAP CAMARAT; odpočinek na 4,5 km dlouhé písečné pláži Pampelonne; ST. TROPEZ - mondénní středisko francouzské smetánky s jachetním přístavem a proslulou četnickou stanicí. Individuální návrat na ubytování (celkem cca 45 km).

4.den

Pohodová cykloturistika z městečka LA LONDE LES MAURES podél členitého pobřeží přes prázdninová letoviska LE LAVANDOU a CAVALAIRE SUR MER. Možnost osvěžení a relaxace na některé z mnoha písečných plážiček s průzračně čistou vodou (cca 50 km). Zdatní cyklisté mohou zvolit o 15 km delší hřebenovou variantu s dech beroucími pohledy vedoucí po klikatých silničkách, které vyšplhají až 450 m vysoko nad hladinu moře. Individuální příjezd do kempu.

5.den

Přejezd autokarem do oblasti největšího říčního kaňonu v Evropě - GRAND CANYON DU VERDON, jehož hloubka dosahuje až 700 m. Panoramatická cesta na kolech po jižní nebo severní římse nabízející fantastické vyhlídky do nitra tohoto impozantního přírodního útvaru. Koupání v blankytně modrém jezeře LAC DE STE CROIX (možnost zapůjčení lodiček nebo šlapadel a nahlédnutí do nitra kaňonu) nebo návštěva půvabného městečka MOUSTIERS STE MARIE s tradiční výrobou fajánse. (celkem cca 50 km). Návrat busem na ubytování.

6.den

Volný den u moře. Možnost výletu lodičkou do cca 10 km vzdáleného SAINT TROPEZ a zpět. Fakultativně vyjížďka na kolech okouzlujícím údolím COLLOBRIÉRES a okolo přehrady La de la Verne zpět (celkem cca 65 km). Nocleh.

7.den

Odjezd autobusem do FRÉJUS. Vyložení kol. Vyhlídková trasa vůní levandule protkaným pobřežím porostlým palmami, citrusy a další subtropickou flórou do ST. RAPHAEL a dále zalesněnými kopci Massif de l´Esterel s charakteristickými do červena zbarvenými skalami až do festivalového CANNES (celkem cca 50 km). Návrat autokarem na ubytování.

8.den

Projížďka na kolech z místa ubytování, nejprve po cyklostezce podél moře do SAINTE MAXIME. Odtud mírným stoupáním do vesničky PLAN DE LA TOUR - centra zdejšího vinařství (možnost ochutnávky vína). Pokračování voňavou krajinou, po opuštěných cestách do městečka GRIMAUD se stejnojmenným hradem. (celkem cca 40 km). Dojezd v sedle bicyklu až do kempu.

9.den

Volné dopoledne, odpočinek u moře. Odjezd v poledních hodinách. Noční přejezd.

10.den

Příjezd do Prahy v cca 7 hod.

 

Francouzska riviera 2 Francouzska riviera 3 Francouzska riviera 4 Francouzska riviera 5 Francouzska riviera 6 Francouzska riviera 7 Francouzska riviera 8 Francouzska riviera 9 Francouzska riviera 10 Francouzska riviera 11

Objednat zájezd

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour