Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Cykloturistika > Autokarové > NĚMECKO - údolí Mosely - vinobraní (cykloturistika)
Nemecko - Mosela 1

NĚMECKO - údolí Mosely - vinobraní (cykloturistika)

CYKLOTURISTIKA pouze s jedním nočním přejezdem na cestě zpět: Rothenburg - Cochem - Bernkastel-Kues - Zell - Eiffel - Trevír...Trasy vedou po rovinatých cyklostezkách. Sportovněji založení cyklisté mohou zvolit i náročnější cesty s větším převýšením. Dvakrát je dojezd do hotelu plánován v sedle bicyklu. Zájezd je vhodný pro všechny typy kol a výkonnostní skupiny cyklistů.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-20.9.2023 - 25.9.202312 500 KčVyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
300 
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj:   
2 400 
 • příplatek za 3 večeře v hotelu na Mosele (3 chodové menu):   
1 800 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem s WC, přepravu kol
 • 4x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
 • 4x snídani
 • pobytovou taxu
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 5.30 hod. Vyložení kol v ROTHENBURGU, okouzlujícím městě se středověkým jádrem tvořeným hrázděnými domy, klikatými uličkami a pitoreskními náměstíčky. Cykloturistika populární cyklostezkou po proudu řeky TAUBER vedoucí ospalými historickými městečky s podmanivou atmosférou (cca 40 km). Přejezd busem na ubytování k Frankfurtu nad Mohanem.

2.den

Autokarem do atraktivního městečka COCHEM, jehož dominantou je říšský hrad tyčící se uprostřed vinohradů nad malebným centrem. Vyhlídková jízda na kolech meandrujícím údolím MOSELY, které je nejstarší vinařskou oblastí v Německu produkující ta nejkvalitnější bílá vína (cca 40/45 km). Krátký přesun busem z ZELLU do hotelu situovaného přímo na břehu Mosely, poblíž vyhlášeného vinařského střediska BERNKASTEL-KUES a v pěším dosahu řady vinařství (možnost každodenní ochutnávky). Nocleh.

3.den

Z nádherné vesničky ZELL pokračování v panoramatické jízdě po rovinaté cyklostezce kopírující tok MOSELY s kulisou nekonečných vinohradů až do hotelu (cca 45/50 km). Cestou budete moci obdivovat nejen fotogenická městečka s nezaměnitelnou atmosférou, ale samozřejmě také v doprovodu sklenky vína ochutnat místní speciality. Nocleh.

4.den

Pohodový výlet na kolech krajem EIFFEL, po opuštěné železniční trati vinoucí se neobyčejnou krajinou přes několik viaduktů a také druhým nejdelším tunelem pro cyklisty v Německu. Zastávka u tzv. Maarů, zatopených kráterů představujících pozůstatky vulkanické činnosti. Individuální dojezd v sedle bicyklu až na ubytování (cca 60 km). Nocleh.

5.den

Poslední etapa povede od hotelu opět podél MOSELY obklopené vinicemi až téměř na hranice s Lucemburskem, do města TREVÍR (UNESCO), které je považováno za nejstarší v Německu oplývající množstvím skvostných památek z doby Římanů (cca 70 km). Noční přejezd.

6.den

Příjezd do Prahy v cca 5 hod.

 

Nemecko - Mosela 2 Nemecko - Mosela 3 Nemecko - Mosela 4 Nemecko - Mosela 5 Nemecko - Mosela 6 Nemecko - Mosela 7 Nemecko - Mosela 8 Nemecko - Mosela 9 Nemecko - Mosela 10 Nemecko - Mosela 11 Nemecko - Mosela 12 Nemecko - Mosela 13 Nemecko - Mosela 14 Nemecko - Mosela 15 Nemecko - Mosela 16 Nemecko - Mosela 17 Nemecko - Mosela 18 Nemecko - Mosela 19 Nemecko - Mosela 20

Objednat zájezd

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour