Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Cykloturistika > Autokarové > RAKOUSKO - Štýrsko (cykloturistika)
Rakousko - Styrsko 1

RAKOUSKO - Štýrsko (cykloturistika)

CYKLOTURISTIKA bez nočních přejezdů: Steyr - Enžská cyklostezka - Altaussee - Grundlsee - Bad Aussee - Bad Mitterndorf - Ramsau - NP Vápencové Alpy...Trasy vedou po cyklostezkách a lesních cestách. Doporučujeme horská, event. treková kola. Zájezd je vhodný pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů. Dvakrát je dojezd do hotelu naplánován v sedle bicyklu.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-26.7.2023 - 30.7.202312 500 Kč
LM 12 000 Kč
Vyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
300 
  • příplatek za nástup v Plzni:   
350 
  • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
2 000 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Plzeň, Beroun, Praha, České Budějovice

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu klimatizovaným autokarem s WC, přepravu kol
  • 4x ubytování v hotelu*** - (2 lůžkové pokoje s TV, možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
  • 4x polopenzi
  • pobytovou taxu
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 6 hod. Vyložení kol v půvabném hornorakouském městě STEYR ležícím na soutoku stejnojmenné řeky s tokem Kremže. Pohodový výlet na kolech alpským podhůřím - tzv. STEYRTALRADWEG - ve stopách bývalé železniční tratě s cílem v St. Pankraz (cca 47 km). Přejezd busem na ubytování poblíž Liezenu.

2.den

Panoramatická cykloturistika horním úsekem ENŽSKÉ CYKLOSTEZKY do vesničky Haus (cca 50 km). Trasa povede přes starobylý Radstadt a vyhlášená lyžařská střediska Flachau či Schladming situovaná v okouzlujícím údolí sevřeném pohořím Dachstein a Nízké Taury. Zdatní cyklisté mohou prověřit své síly ve stoupání do okolních kopců (cca 50/65 km). Návrat autokarem na ubytování.

3.den

Přesun busem ke křišťálově průzračnému jezeru ALTAUSSEE, přírodním skvostu rozprostřenému na úpatí hory Loser. Nenáročný itinerář povede dále podél jezera GRUNDLSEE obklopeného stylovými dřevěnými domečky a přes malebné BAD AUSSEE a BAD MITTERNDORF až do hotelu (cca 55 km). Obtížnější varianta dlouhá cca 60 km zavítá navíc k tajuplnému TOPLITZSEE. Nocleh.

4.den

Absolvování další části ENŽSKÉ CYKLOSTEZKY s individuálním návratem na ubytování. Etapa začíná v populárním turistickém středisku RAMSAU nacházejícím se na okouzlující náhorní plošině v zimě protkané kilometry lyžařských běžeckých tratí. Během cca 55 km projedete poklidnými vesničkami, podél upravených zemědělských usedlostí a budete se moci kochat nezapomenutelnými pohledy na dokonale zastřižené louky a impozantní vrcholky hor v pozadí. Nocleh.

5.den

Cestou zpět do ČR vyjížďka na kolech po zrušeném úseku úzkorozchodné lesní železnice vedoucí sérií tunelů srdcem NP VÁPENCOVÉ ALPY až do Reichramingu na řece Enži. S výjimkou náročného cca 3,5 km dlouhého stoupání k bufetu Mooshöhe vede tato etapa prakticky stále z kopce a bude tak "třešničkou" na závěr zájezdu (cca 40 km). Příjezd do Prahy v cca 21 hod.

 

Rakousko - Styrsko 2 Rakousko - Styrsko 3 Rakousko - Styrsko 4 Rakousko - Styrsko 5 Rakousko - Styrsko 6 Rakousko - Styrsko 7 Rakousko - Styrsko 8 Rakousko - Styrsko 9 Rakousko - Styrsko 10 Rakousko - Styrsko 11 Rakousko - Styrsko 12 Rakousko - Styrsko 13 Rakousko - Styrsko 14 Rakousko - Styrsko 15 Rakousko - Styrsko 16 Rakousko - Styrsko 17 Rakousko - Styrsko 18 Rakousko - Styrsko 19 Rakousko - Styrsko 20 Rakousko - Styrsko 21 Rakousko - Styrsko 22 Rakousko - Styrsko 23

Objednat zájezd

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour