Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Cykloturistika > Autokarové > RAKOUSKO - Vysoké Taury (cykloturistika)
Pillersee

RAKOUSKO - Vysoké Taury (cykloturistika)

CYKLOTURISTIKA bez nočních přejezdů: Kitzbühel - Krimmelské vodopády - Saalbach - Zell am See - Grossglockner Hochalpenstrasse - Bischofshofen...Trasy jsou koncipovány tak, aby vedly z větší části po rovině nebo z kopce a lze je dle fyzické kondice každého účastníka zkrátit či naopak prodloužit. Vzhledem k charakteru cest (asfalt/šotolina) doporučujeme výhradně horská nebo treková kola. NA ZÁJEZD JE VOLNÉ POUZE 1 MÍSTO PRO MUŽE K DOOBSAZENÍ.
Hledá se ŽENA

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-12.7.2024 - 16.7.202413 990 KčVyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za 1 lůžkový pokoj:   
1 800 
 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
300 
 • příplatek za nástup v Plzni:   
350 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň, Brandýs nad Labem

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem s WC, přepravu kol
 • 4x ubytování v hotelu *** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
 • 4x polopenzi
 • pobytovou taxu
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • mikrobus k horní hraně Krimmelských vodopadů: cca 18 €

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 6 hod. Odpoledne vyložení kol na německo-rakouské hranici. Výlet po části tzv. Mozartovy cyklostezky podél romantického jezera WALCHSEE ležícího na úpatí skalních věží pohoří KAISERGEBIRGE, přes ST. JOHANN IN TIROL až do slavného KITZBÜHELU s legendární sjezdovou tratí Hahnenkamm (cca 50 km). Přejezd autokarem na ubytování do rakouského Brambergu.

2.den

Přesun autobusem k mohutným KRIMMELSKÝM VODOPÁDŮM, padajícím ve třech kaskádách z výšky téměř 400 m. Fakultativně přeprava mikrobusem včetně kol (zdatní cyklisté mohou jet na kole) k horní hraně a odtud na kole úchvatným (mírně stoupajícím) 15 km dlouhým údolím Krimmelského potoka k chatě Tauernhaus, takřka nadosah impozantnímu ledovci. Sjezd dolů a pokračování po TAUERNSKÉ CYKLOSTEZCE, podél řeky Salzach až na místo ubytování (celkem cca 20 km, v případě projížďky údolím Krimmelského potoka celkem cca 50-60 km). Trasu si lze obohatit výjezdem lanovkou (včetně kol) z Neukirchenu pod vrchol Wildkogelu (2 224 m) a následným 17-ti km sjezdem po lesních cestách do Mühlbachu.

3.den

Přejezd autokarem do populárního lyžařského střediska SAALBACHU, odkud trasa povede idylickou alpskou krajinou přes Spielberghaus, Hochfilzen, St. Ulrich, Piller See (možnost koupání) až do cíle etapy ve WEISSBACHU (cca 50 km). Fakultativně návštěva jeskyní Lamprechtshöhle, které se svými 51 km chodeb patří k nejrozsáhlejším jeskynním systémům v Evropě, popř. prohlídka působivých soutěsek Seisenbergklamm a Vorderkaserklamm. Extrémně zdatní cyklisté mohou tento den absolvovat výjezd po GROSSGLOCKNER HOCHALPENSTRASSE na Edelweissspitze - 2 571 m - nejvyšší bod panoramatické silnice (stoupání v délce 28 km s výškovým rozdílem 1 813 m a max. stoupáním 13 %; autobus ráno zájemce vysadí ve vesničce Bruck a na stejném místě v podvečerních hodinách opět vyzvedne). Návrat autokarem na ubytování.

4.den

Cykloturistika z místa ubytování po dalším úseku Tauernské cyklostezky, přes KAPRUN a mondénní letovisko ZELL AM SEE ležící na břehu stejnojmenného jezera (možnost koupání). Ukončení etapy v Saalfeldenu (cca 60 km). Návrat autokarem na ubytování.

5.den

Autobusem do městečka BRUCK, kde začíná panoramatická Grossglockner Hochalpenstrasse. Cykloturistika sevřeným údolím po proudu Salzachu až ke skokanským můstkům v BISCHOFSHOFENU, dějišti známého "Turné 4 můstků" (cca 50 km). Příjezd do Prahy v cca 22 hod.

 

Objednat zájezd

capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour