Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Cykloturistika > Autokarové > SLOVINSKO - Julské Alpy (cykloturistika)
Slovinsko - Julske Alpy 1

SLOVINSKO - Julské Alpy (cykloturistika)

CYKLOTURISTIKA s koupáním. Hotel**** přímo na břehu Bledu, bohatá polopenze formou bufetu: Tarvisio - Fusine - Kranjska Gora - Bled - Pokljuka - Bohinj - Mojstrana - Vrata - Krma - Vintgar - Radovljica - Vršič - Bovec ...Plánové trasy uspokojí jak příležitostné cyklisty, tak i sportovněji založené jedince. Čtyřikrát je dojezd do hotelu naplánován v sedle bicyklu, což znamená, že každý si může zvolit libovolné tempo, aniž by tím jakkoliv omezoval ostatní účastníky. Doporučujeme výhradně horská či treková kola.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-11.7.2023 - 17.7.202314 990 Kč
LM 14 490 Kč
Vyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
300 
  • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
4 300 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu klimatizovaným autokarem s WC, přepravu kol
  • 4x ubytování v hotelu Park**** (www.sava-hotels-resorts.com/si/sava-hoteli-bled/nastanitve/hotel-park) přímo na břehu jezera Bled (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením; součástí vybavení hotelu je vnitřní bazén)
  • 4x polopenzi formou bohatého bufetu
  • průvodce
  • pobytovou taxu
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 21 hod. Noční přejezd.

2.den

Vyložení kol v italském TARVISIU. Přejezd do Slovinska po cyklostezce vedoucí po trati bývalého železničního tělesa. Možnost krátké zajížďky k fotogenickým jezerům FUSINE s průzračně čistou vodou a siluetou skalnatých štítů na horizontu. Zastávka u skokanských můstků v PLANICI a případně vyjížďka až na konec nádherného údolí TAMAR. Pokračování přes známé lyžařské středisko KRANJSKA GORA na ubytování do vyhlášeného slovinského letoviska BLED s mohutným hradem na skalním ostrohu vypínajícím se na břehu stejnojmenného jezera (cca 60 km; při ukončení etapy v Mojstraně cca 40-50 km). Nocleh v hotelu přímo na břehu jezera.

3.den

Výjezd autokarem k biatlonovému areálu POKLJUKA. Absolvování cca 10 km okruhu vedoucího po lesních cestách zakončeného sjezdem přes okouzlující planiny k přírodnímu klenotu Julských Alp - jezeru BOHINJ (možnost koupání). Podél řeky Sava Bohinjka návrat na kolech zpět do hotelu (cca 55 km). Nocleh.

4.den

Přejezd busem do MOJSTRANY. Výlet na kolech působivou dolinou VRATA vedoucí pod severní stěnu majestátného Triglavu. Občerstvení na chatě Aljažev Dom. Výšlap do údolí KRMA s odpočinkem na chatě Kovinarska Koča. Návrat na ubytování údolím RADOVNA, po proudu stejnojmenné říčky. Možnost pěší návštěvy soutěsky VINTGAR, cca 1,5 km dlouhého přírodního skvostu, na jehož konci lze obdivovat vodopád Šum (cca 45-55 km). Relaxace u jezera Bled. Nocleh.

5.den

Pohodový výlet na kolech malebným údolím řeky Sávy spojený s návštěvou starobylého městečka RADOVLJICA (cca 45 km). Pro sportovněji založené jedince cykloturistika v okolních kopcích. Individuální dojezd do hotelu. Odpočinek u jezera. Nocleh.

6.den

Zdatní cyklisté mohou tento den změřit své síly ve 12 km stoupání z Kranjske Gory do sedla VRŠIČ - nejvýše položeného silničního průsmyku Slovinska v nadmořské výšce 1 611 m (převýšení 760 m). Panoramatický sjezd do údolí řeky Soči, jejíž zeleno-modrá voda vyhledávaná vodáky krásně kontrastuje s okolními horami. Ostatní vyveze bus podél malebného jezera PREDIL (největší vodní plocha italské části Julských Alp) do stejnojmenného sedla nad turistickým střediskem BOVEC, které je mekkou vyznavačů adrenalinových sportů. Pokračování přes vesničky s typickými kostelíky podél Soči, která se místy zařezává do dramatických soutěsek (cca 55-80 km). Noční přejezd.

7.den

Příjezd do Prahy v cca 10 hod.

 

Slovinsko - Julske Alpy 2 Slovinsko - Julske Alpy 3 Slovinsko - Julske Alpy 4 Slovinsko - Julske Alpy 5 Slovinsko - Julske Alpy 6 Slovinsko - Julske Alpy 7 Slovinsko - Julske Alpy 8 Slovinsko - Julske Alpy 9 Slovinsko - Julske Alpy 11 Slovinsko - Julske Alpy 12 Slovinsko - Julske Alpy 13 Slovinsko - Julske Alpy 14 Slovinsko - Julske Alpy 15 Slovinsko - Julske Alpy 16

Objednat zájezd

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour