Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Cykloturistika > Autokarové > SLOVINSKO - RAKOUSKO (cykloturistika)
SLOVINSKO - RAKOUSKO

SLOVINSKO - RAKOUSKO (cykloturistika)

CYKLOTURISTIKA s relaxací v lázních Zreče a pouze jedním nočním přejezdem na cestě tam: Maribor - Rogla - Koralpe... Zájezd je vhodný pro horská či treková kola. Ubytování v hotelu 4*, který je součástí wellness areálu slovinských lázní Zreče. Plánované etapy lze proto kombinovat s odpočinkem v léčivých vodách.
Novinka

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-13.6.2024 - 18.6.202413 500 KčVyprodáno
-18.7.2024 - 23.7.202413 500 KčVyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
300 
 • příplatek za nástup v Plzni:   
350 
 • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
1 850 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Plzeň, Beroun, Praha, České Budějovice

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem s WC, přepravu kol
 • 4x ubytování v hotelu 4* (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, TV, trezorem a vlastním sociálním zařízením)
 • 4x polopenzi
 • neomezené vstupné do lázeňského areálu Zreče, 1 vstup do saunového světa
 • koupací plášť
 • průvodce
 • pobytovou taxu
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 23.45 hod. Noční přejezd.

2.den

První polovina etapy povede idylickou oblastí rakouského Štýrska - tzv. CESTOU VÍNA po úzkých silničkách vinoucích se malebným vinařským krajem s mnoha podniky vybízejícími k zastavení a ochutnávce místních vyhlášených odrůd jako Ryzlink, Sauvignon či Chardonnay. Na jedné z mnoha dechberoucích vyhlídek budete moci spatřit i největší skleněný hrozen na světě zapsaný v Guinessově knize rekordů. Druhá část trasy se pak již proplétá mezi slovinskými vinohrady a končí v MARIBORU, kde kromě pěkného historického centra naleznete i zřejmě nejstarší exemplář vinné révy na světě známý jako Stara trta (cca 45 km, možnost prodloužení). Krátký přejezd busem na ubytování do hotelu Vital 4*, který je součástí termálních lázní Zreče.

3.den

Výjezd busem do nedalekého lyžařského střediska ROGLA, ležícího uprostřed lesů pohoří pojmenovaného jednoduše "Pohorje". Jedná se o nejvýchodnější výběžek Alp, jehož nejvyššími body jsou Velika Kopa a Črni vrh, oba shodně měřící 1 543 m. Výlet na kolech po části populární "kolesarske transverzaly" - 70 km dlouhé trasy vedoucí po horských silničkách a lesních cestách protínající srdce tohoto krásného koutu přírody od západu k východu. Cíl bude opět v druhém největším slovinském městě Mariboru (cca 50 km). Návrat autokarem na ubytování.

4.den

Přejezd autokarem do Rakouska. Vysazení poblíž vodní nádrže Soboth v pohoří KORALPE. Cykloturistika okouzlujícím rakousko-slovinským pomezím. Užívat si budete poklidné fotogenické krajiny se zemědělskými usedlostmi zasazenými uprostřed voňavých luk a pastvin, kde jako by se čas zastavil (cca 65 km). Návrat autokarem na ubytování.

5.den

Busem znovu na rozlehlou náhorní plošinu ROGLA, kde byla nedávno zpřístupněna přes 1 km dlouhá Stezka v korunách stromů zakončená 37 m vysokou vyhlídkovou věží. Tentokráte však etapa povede lesními cestami a úzkými asfaltkami jižním úbočím Pohorje přes horské statky, farmy a zapadlé vesničky. Cestou se vám otevřou nádherné pohledy do kraje. Individuální dojezd na kole až do hotelu (cca 45 km). Možnost relaxace v moderním wellness centru, které se rozkládá na ploše cca 1 600 m2. Tvoří ho vnitřní i venkovní bazény napuštěné termální vodou a masážní vodní lůžka či vířivky. Nocleh.

6.den

Cyklističtí nenasytové budou moci dopoledne ještě absolvovat cca 30 km dlouhý okruh v okolí hotelu. Ostatní si ještě užijí léčivé termální vody. Odjezd v časných odpoledních hodinách. Příjezd do Prahy v cca 23 hod.

 

Slovinsko - Zreče 2 Slovinsko - Zreče 3 Slovinsko - Zreče 4 Slovinsko - Zreče 5 Slovinsko - Zreče 6 Slovinsko - Zreče 7 Slovinsko - Zreče 8 Slovinsko - Zreče 9 Slovinsko - Zreče 10

Objednat zájezd

capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour