Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
Andalusie

ŠPANĚLSKO - Andalusie (letecky) 2021!

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Torremolinos - Córdoba - Dolmen de Viera - Ronda - Gibraltar - Granada - Sevilla - Málaga...NÁPOJE BĚHEM VEČEŘÍ V CENĚ ZÁJEZDU (pivo, víno, nealko)!!!! Termín 03.10.-11.10.2021

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odlet z Prahy do Málagy v cca 18 hod. Ubytování v letovisku TORREMOLINOS s krásnými písečnými plážemi a nepřebernými možnostmi denní i noční zábavy.

2.den

Návštěva SEVILLY, města zvaného pro svoji krásu " perla Andalusie". Symbolem Sevilly je minaret bývalé mešity - Giralda, odkud je krásný pohled na město. Prohlídka Alcázaru, někdejší rezidence emírů, katedrály, typické židovské čtvrti Judería a dalších památek. Návrat na ubytování.

3.den

Cesta pohořím Serranía de Ronda do "bílého" města RONDA, rozděleného 100 m hlubokým kaňonem řeky Guadalevín. Návrat na ubytování.

4.den

Návštěva jednoho z nejjižnějších cípů Evropy - GIBRALTARU, britského území s pevností střežící průliv mezi Evropou a Afrikou. Návrat na ubytování. Možnost zhlédnutí večerního vystoupení flamenka v uměle vybudované jeskyni nedaleko ubytování. Nocleh.

5.den

Odpočinek u moře v místě pobytu. Se sousedními středisky je letovisko spojené pěší promenádou s mnoha obchody, restauracemi a bary. Možnost levné dopravy vlakem do Málagy a zpět. Fakultativně výlet lodí z Tarify do marockého TANGERU (bez českého průvodce). Nocleh.

6.den

Zastávka u nádherných dolmenů DOLMEN DE MENGA (UNESCO), který lze obdivovat i zevnitř a DOLMEN DE VIERA. Prohlídka starobylé CÓRDOBY s jedinečnou maurskou mešitou (plocha 23 000 m2), do které byla vystavěna křesťanská katedrála. Procházka krásnými zahradami Alcázaru a úzkými uličkami na bílo natřené židovské čtvrti. Návrat na ubytování.

7.den

Prohlídka GRANADY, jednoho z nejkrásnějších měst světa ležícího v úrodném údolí Vega s vrcholky Sierry Nevady v pozadí. Na granadském kopci Sabika stojí palácový komplex maurských staveb Alhambra včetně královského sídla dynastie Nasridů a úchvatných zahrad paláce Generalife. Návrat na ubytování.

8.den

Volné dopoledne. Odpoledne prohlídka MÁLAGY s hradem a pevností Alcazaba, katedrálou, římským divadlem a dalšími památkami.Transfer na letiště.

9.den

Přílet do Prahy v cca 1.30 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
2117013.10.2021 - 11.10.202121 590,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
3150 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • letenku Praha - Málaga - Praha včetně odbaveného zavazadla
  • dopravu klimatizovaným autokarem
  • 7x ubytování v hotelu Griego Mar**** - www.marconfort.com (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením; součástí vybavení hotelu je venkovní bazén)
  • 7x polopenzi (bufet) včetně nápojů (pivo, víno, nealko)
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na vstupné: cca 120 € + lodní výlet do Tangeru cca 70 €

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné