Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
Irsko

IRSKO (letecky) - 2022!

POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Galway - Kylemore Abbey - Bunratty Castle - Cahir - Ring od Kerry - Dublin - Powerscourt - Glendalough - Amsterdam...Termíny 16.07.-23.07./30.07.-06.08.2022. Průvodce: Ing. Martin Černý

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

V cca 6 hod. odlet z Prahy do AMSTERDAMU - prohlídka města s průvodcem (doprava do centra a zpět bude zajištěna vlakem, jehož stanice se nachází přímo v letištním terminálu; doba jízdy cca 20 min; zavazadla budou odbavena z Prahy až do Dublinu). V cca 16 hod. odlet do Dublinu. Transfer na ubytování do hotelu Carlton Blanchardstown**** na okraji města.

2.den

Návštěva úchvatných zahrad POWERSCOURT GARDENS, o kterých se říká, že jsou nejhezčí v celém Irsku. Klášter GLENDALOUGH v pohoří Wicklow. Večerní atmosféra ve světoznámé hospodské a barové čtvrti TEMPLE BAR v centru Dublinu. Návrat na ubytování.

3.den

Prohlídka malebných Japonských zahrad z počátku 20. století a Irského národního hřebčína - centra chovu irských dostihových koní. EMO COURT - návštěva georgiánského panského sídla z počátku 18. století se zahradou a parkem. Klášter CLONMACNOISE na břehu řeky Shannon. Nocleh v hotelu The Connacht*** v Galway.

4.den

Okruh oblastí GALWAY (prohlídka města) a CONNEMARY - drsný kraj plný jezer, zálivů, močálů a hor, který působí jako podivuhodný kout země, jenž někteří lidé nazývají rájem. Zastávka v městečku CLIFDEN, návštěva skvostného kláštera a zahrad KYLEMORE ABBEY. Návrat na ubytování.

5.den

Přejezd do oblasti THE BURREN - fascinující, neobvyklá a drsná divočina. Přejezd ke CLIFFS OF MOHER - vyhlídka z útesů až 200 m vysokých, které patří k nejkrásnějším pobřežním útesům Evropy. Návštěva BUNRATTY CASTLE - zachovalého, nábytkem vybaveného hradu včetně přilehlé vesničky - skanzenu, ze které si člověk osvojí znalosti o životě v oblasti dnešního Irska na konci 19. století. Nocleh v hotelu Old Quarter Townhouse*** v centru Limericku.

6.den

Návštěva jedné z nejmalebnějších oblastí Irska - RING OF KERRY - jízda po části poloostrova Iveragh se spoustou nádherných vyhlídek. Městečko KENMARE s domky v pastelových barvách, zastávka u vodopádu TORC, impozantní zámek MUCKROSS HOUSE, vodní zahrady a nádherný výhled na Killarneyské jezero. Návrat na ubytování.

7.den

CAHIR - krásné historické město, kterému dominuje hrad ze 13. století, návštěva známé SWISS COTTAGE. ROCK OF CASHEL - vápencový pahorek s pozoruhodnou impozantní zříceninou hradu z 12. století, bývalého sídla keltských králů, vévodící stejnojmennému městečku. Významný církevní areál patří mezi nejdůležitější historické stavby Irska. KILKENNY - překrásné městečko se zachovalým hradem. Přejezd do Dublinu do stejného hotelu, jako 1. den.

8.den

DUBLIN - hlavní a největší město Irské republiky, sídlo irských vládců. Prohlídka více jak 1000 let starého města - známé katedrály sv. Patrika, hradu, Trinity Collegge, Grafton Street... Navečer odlet z Dublinu přes Amsterdam do ČR (čekání na přestupu cca 1 hod.). Přílet do Prahy v cca 22.30 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
22650116.7.2022 - 23.7.202228 390,00 Kč
22650230.7.2022 - 6.8.202228 390,00 Kč
LM 27 890,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
7800 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • letenku Praha - Dublin - Praha včetně odbaveného zavazadla (KLM přes Amsterdam)
  • dopravu klimatizovaným autokarem
  • 7x ubytování v hotelu***/**** (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)
  • 7x snídani
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku
  • zpáteční jízdenku na MHD do centra Amsterdamu a zpět (10 EUR)

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na vstupné: cca 90 €

 

irs1 irs2 irs3 irs4

Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné