Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
formarin

RAKOUSKO - Lechtalské Alpy (cykloturistika) - 2022!

CYKLOTURISTIKA bez nočních přejezdů: Ammersee - Silvrettahochalpenstrasse - Montafon - Silbertal - Lech - Formarinsee - Arlbergpass - Pitztal - Warth - Reutte.Trasy jsou koncipovány tak, aby vedly z větší části po rovině nebo z kopce. Doporučujeme horská nebo treková kola. Termín 24.06.-28.06.2022.SLEVA!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 6 hod. Vyhlídková jízda na kolech po západním břehu bavorského jezera AMMERSEE se siluetou Alp v pozadí (cca 35 km). Cestou možnost koupání. Přejezd busem na ubytování do rakouské vesničky Flirsch, nedaleko St. Antonu am Arlberg.

2.den

Přesun busem k přehradě KOPS-STAUSEE. Výšlap na Bielerhöhe. Vyhlídkový sjezd na bicyklech podél smělého vodního díla, po silnici SILVRETTAHOCHALPENSTRASSE, nádherným přírodním amfiteátrem pod hřebenem věčně zaledněného masivu Silvretta. Pokračování po cyklostezce vedoucí půvabným krajem MONTAFON s možností odbočky do údolí SILBERTAL, kde lze i s kolem vyjet lanovkou Kristbergbahn mezi rozkvetlé louky se stylovými statky a pasoucími se kravami. Panoramatická jízda do města Bludenz (cca 45-65-80 km). Návrat na ubytování.

3.den

Odjezd autokarem do mondénního turistického střediska LECH (v roce 2004 zvoleného za nejkrásnější vesnici Evropy), srdce tzv. Lechtalských Alp, atraktivní oblasti s neporušenou přírodou zdobenou působivě formovanými vrcholky porostlými travou. Výšlap na kolech okouzlující cestou k jezeru FORMARINSEE - přírodnímu skvostu se zeleno-modrou vodou považovanému za nejkrásnější místo celého Rakouska. Odpočinek na chatě Freiburger Hütte. Fakultativně výjezd k dalšímu jezeru SPULLERSEE (cca 35 - 45 km). Odpoledne na zpáteční cestě do hotelu autobus zájemce vysadí v ARLBERGPASSU - 1 783 m, odkud se lze na kole vydat 7 km z kopce do ST. ANTONU a dále 13 km po cyklostezce až do místa ubytování (celkový přídavek 20 km). Nocleh.

4.den

Přesun busem k nástupní stanici vyhlášeného lyžařského střediska PITZTAL, impozantního údolí obklopeného mohutným ledovcem a majestátnými horskými štíty vypínajícími se přes 3 000 m vysoko. Cykloturistika podél dravé řeky Pitze přes typická městečka a vesnice dolů údolím až ke břehům Innu. Ukončení etapy v Landecku (cca 60 km). Návrat na ubytování.

5.den

Přejezd autobusem do vesničky WARTH. Cyklovýlet po nejkrásnější části populární cyklostezky LECH RADWEG, pohodlnou cestou po proudu stejnojmenné řeky protínající hluboko zaříznuté údolí s charakteristickými kostelíky a příjemnými hostinci. Cíl v tyrolském REUTTE (cca 60 km). Příjezd do Prahy v cca 22 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
22370124.6.2022 - 28.6.20229 590,00 Kč
LM 9 190,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 
 • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
1600 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem s WC včetně přepravy kol
 • 4x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
 • 4x polopenzi
 • průvodce
 • pobytovou taxu
 • pojištění CK proti úpadku
 • letní kartu opravňující držitele k bezplatnému užívání místní dopravy v údolí St. Anton, plaveckých bazénů a rovněž zahrnující 1 denní volnou jízdenku na všechny lanovky v St. Antonu

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • doporučená částka na lanovku: cca 15 €

 

lech1 lech2 lech3 lech4 lech5 lech6 Lech7 Lech8

Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné