Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
2021

!ZÁJEZDY 2021!
Vážení zákazníci,


zdravíme Vás v této nelehké době. Doufáme, že se těšíte pevnému zdraví a v duši chováte zdravý nadhled a optimismus. Bohužel žijeme momentálně v období, kdy je těžké odhadnout co bude za 14 dnů, natož za půl roku. Nezbývá než věřit, že všechna ta opatření a restrikce jednou skončí a my budeme moci začít zase normálně dýchat a dělat to, co nás baví.


Aktuálně usilovně pracujeme na katalogu pro rok 2021. Na našem webu tak již nyní najdete kompletní nabídku autokarových pobytových zájezdů do Chorvatska a relaxačních pobytů do termálních lázní. Rovněž milovníci cykloturistiky mohou již vybírat (chybí doplnit jen itinerář do francouzské Provence). Průběžně jsou na webové stránky přidávány i poznávací letecké a autokarové zájezdy. Vzhledem k redukci letových řádů a nejisté situaci v letecké dopravě nebude zatím nabídka tak bohatá jako v minulých sezonách. Dovolí-li to však situace u nás i ve světě, hodláme škálu zájezdů do vzdálených destinací operativně rozšířit.


Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem neplánujeme na rok 2021 vydat tištěný katalog zájezdů. Veškerá nabídka bude soustředěna a průběžně aktualizována na našich webových stránkách.


Již nyní můžete bez rizika plánovat svoji dovolenou. Nabízíme Vám totiž možnost bezplatného storna objednávky a vrácení peněz 3 měsíce před zahájením zájezdu. Neumožní-li epidemiologická situace nakonec zájezdy realizovat, budou zrušeny a klienti obdrží uhrazenou částku zpět (hotově či bankovním převodem). Dovolujeme si Vás také informovat, že cestovní pojištění od UNIQA, které nabízíme kryje veškeré výdaje spojené s případným onemocněním koronavirem během zájezdu (více informací najdete v menu cestovní pojištění)


V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností jsme Vám k dispozici.


Držte se.


s úctou


Váš Mamut tour
Související dokumenty:Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné