Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
gardaa

ITÁLIE - Lago di Garda (cykloturistika) - 2022!

CYKLOTURISTIKA pouze s jedním nočním přejezdem na cestě zpět: Tegernsee - průsmyk Mendola - Lago di Ledro - průsmyk Tremalzo - Arco - Toblino - Monte Baldo...Zájezd je vhodný spíše pro horská kola, i když svou trasu si najdou i majitelé kol trekových Dvakrát je dojezd do hotelu naplánován v sedle bicyklu.Termín: 17.06.-22.06.2022. SLEVA!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 5.30 hod. Výlet na kolech idylickou krajinou bavorského venkova se siluetou Alp v pozadí. Projížďka podél břehu atraktivního jezera TEGERNSEE s křišťálově čistou vodou (cca 40 km). Ubytování poblíž rakouského INNSBRUCKU.

2.den

Výjezd s koly pozemní lanovkou MENDELBAHN překonávající během 12 minut výškový rozdíl cca 850 m (max. stoupání 64%). Zdatní cyklisté mohou toto stoupání vyjet po 13 km dlouhé asfaltové silnici. Vyhlídková jízda z průsmyku MENDOLA (1 362 m) po cestách vedoucích mezi ovocnými sady do cíle v městečku TAIO (cca 40/45 km). Přejezd busem na ubytování k městečku Arco, do hotelu situovaného cca 7 km od Lago di Garda.

3.den

Přesun autokarem k malebnému jezeru LAGO DI LEDRO s průzračně čistou vodou. Vyložení kol. Panoramatická jízda po staré PONALSKÉ CESTĚ, původně smělé komunikaci pro automobily, dnes stezce pro pěší a cyklisty zasazené ve skalní římse s jedinečnými výhledy na Lago di Garda. Projížďka po severním břehu LAGO DI GARDA z Riva del Garda do Torbole (možnost koupání) a dále podél rozkvetlých oleandrů do romantického městečka ARCO se siluetou pozůstatků stejnojmenného hradu. Alternativně pro zkušené cyklisty s horskými koly možnost zahájení etapy (za podpory busu) v oblasti průsmyku TREMALZO (1 702 m), odkud se v nekonečných serpentinách vine stará vojenská cesta, dnes kultovní trasa všech bikerů, k Lago di Ledro (cca 30-45 km, možnost prodloužení). Nocleh.

4.den

Cyklovýlet z TIONE DI TRENTO údolím řeky Sarca přes vesničky Ragoli, Stenico a úchvatným kaňonem do Sarce. Krátká odbočka k fotogenickému jezeru TOBLINO s hradem vypínajícím se na ostrůvku nedaleko břehu. Průjezd po luxusní cyklostezce mezi vinicemi a jabloněmi zpět do hotelu (cca 50/55 km). Nocleh.

5.den

Minibusem včetně kol k chatě Graziani (1 620 m). Krajinově velkolepý sjezd jihovýchodním úbočím hřebene MONTE BALDO po vedlejších asfaltových silničkách a částečně šotolinových cestách s fascinujícím výhledem na jezero zpět do MALCESINE - nádherného městečka s křivolakými uličkami a působivou atmosférou. (cca 65 km). Možnost koupání. Noční přejezd.

6.den

Příjezd do Prahy v cca 6 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
22450117.6.2022 - 22.6.202211 500,00 Kč
LM 11 100,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 
 • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
2300 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem s WC včetně přepravy kol
 • 4x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
 • 4x snídani
 • 3x večeři
 • průvodce
 • pobytovou taxu
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • doporučená částka na lanovku a dopravu minibusem: cca 35 €

 

G2 G3 G4 G5 G6 G7 G8 G9

Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné