Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
Meder

SLOVENSKO - Velký Meder - termální lázně - hotel - 2021!

AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY do Velkého Mederu se již několik sezon těší mezi našimi klienty mimořádné oblibě a to nejen díky vynikajícím léčebným účinkům zdejší termální vody, ale zejména pro zcela nadstandardní služby hotelu Thermal Varga umocněné neformálními vztahy mezi klienty a hotelovým managementem. Stávající kapacita HOTELU THERMAL VARGA*** (www.hotelthermal.sk) byla v roce 2016 rozšířena o nový bezbariérový objekt s názvem HOTEL AQUA*** (www.hotelaqua.sk), který se nachází přes přes ulici. Oba hotely mají stejné majitele, jsou vzdálené cca 100 m od termálního areálu a společně nabízí mimo jiné lobby bar, letní terasu s příjemným posezením, biliard, stolní tenis, dětský koutek a hřiště včetně trampolíny. Na recepci lze zdarma zapůjčit omezený počet jízdních kol a hole na nordic walking. Moderní termální areál ve VELKÉM MEDERU (www.thermalcorvinus.sk) nabízí celkem 9 bazénů s celkovou plochou 3 400 m2. Léčivá voda o teplotě 25-37°C blahodárně působí především při léčbě kloubových a svalových onemocnění. Krytý komplex se čtyřmi bazény nabízí mimo jiné perličkovou lázeň, rodinný bazén s atrakcemi pro děti, saunu, biosolárium, masáže a rovněž 2 tobogány s celoročním provozem. Součástí areálu je restaurace a stánky s občerstvením.

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 6 hod. Ubytování. Odpoledne relaxace v termálních lázních ve VELKÉM MEDERU. Nocleh.

2.-6.den

Odpočinek v termálním areálu v místě pobytu. Nocleh.

7.den

Dopoledne odpočinek v termálních lázních v místě pobytu. Příjezd ve večerních hodinách (Praha cca 19 hod.)

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenacena
21420522.9.2021 - 28.9.20217 200,00 Kč7 200,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za 6 večeří:   
1790 
 • příplatek za nástup v Plzni:   
250 
 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

UBYTOVÁNÍ:

6x ubytování v hotelu Thermal Varga/Aqua*** (www.hotelthermal.sk; www.hotelaqua.sk) cca 100 m od termálních lázní (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, SAT-TV s českými programy, trezorem, ledničkou, vysoušečem vlasů, varnou konvicí, Wi-Fi a vlastním sociálním zařízením; všechny pokoje mají balkón nebo terasu)

 

STRAVOVÁNÍ:

snídaně (bufet); možnost dokoupení večeří (večeře jsou formou bufetu s nealko nápoji z automatu zdarma; příplatek: 1 790 Kč/6 večeří)

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
 • 6x ubytování v hotelu Thermal Varga/Aqua*** cca 100 m od termálních lázní
 • (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, SAT-TV s českými programy, trezorem, ledničkou, vysoušečem vlasů, varnou konvicí, Wi-Fi a vlastním sociálním zařízením; všechny pokoje mají balkón nebo terasu)
 • 6x snídani (bufet)/polopenzi (bufet s nealko nápoji z automatu zdarma) v hotelu Thermal Varga
 • 1x retrovečer s taneční zábavou namísto večeře (menu: pečené prasátko servírované šéfkuchařem s přílohou formou bufetu, zákusek, sklenice piva a nealko nápoje z automatu)
 • ozdravný balíček pro každou osobu nad 15 let (1x 15 min. teplé lávové kameny nebo "baňkování zad", 1x 15 min. masáž zad a krku, 1x 10 min. masáž rukou)
 • lázeňský poplatek
 • delegáta v místě pobytu
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • vstupné do termálních lázní - cca 13 €/vstup s možností jedneho přerušení

 

Související odkazy:Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné