Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
Zillertal

RAKOUSKO - Zillertal (cykloturistika) - 2022!

CYKLOTURISTIKA bez nočních přejezdů: Tegernsee - Zillertal - Scheffau - Kitzbühel - Achensee...Trasy jsou koncipovány tak, aby vedly z větší části po rovině nebo z kopce a lze je obvykle dle fyzické kondice prodloužit nebo zkrátit. Doporučujeme horská nebo treková kola. Termín: 27.08.-31.08.2022

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 5.30 hod. Výlet na kolech malebnou krajinou bavorského venkova se siluetou Alp v pozadí. Projížďka podél břehu atraktivního jezera TEGERNSEE s křišťálově čistou vodou (cca 40 km). Ubytování.

2.den

Přejezd busem do srdce údolí ZILLERTAL, které je oblíbeným cílem vyznavačů aktivního odpočinku. Výběr z několika tras dle počasí a fyzické kondice. Výjezd lanovkou na PENKEN, odkud se z výšky před 2 000 m otvírá neopakovatelná přírodní podívaná v čele se známým ledovcem TUX. Následující nádherný sjezd si zdatnější cyklisté mohou zpestřit odbočkou na asfaltovou ZILLERTALER HÖHENSTRASSE s dech beroucími vyhlídkami. Alternativně je možné místo lanovky zvolit pohodovou cykloturistiku podél řeky Ziller, kterou lze obohatit zajížďkou do některého z okouzlujících bočních údolí se smělými přehradami (cca 40 - 60 km). Návrat na ubytování.

3.den

Přesun autokarem do lyžařského střediska GERLOS. Výjezd lanovkou na Isskogel, do nadmořské výšky téměř 1 900 m, odkud se naskýtá jedinečný výhled na panorama Zillertalských Alp a Vysokých Taur. Krajinově velkolepá cesta vedoucí romantickými almy, úbočím hory Karspitze do vesničky Stumm. Pokračování v sedle bicyklu až do hotelu, případně relaxace v moderním aquaparku ve FÜGENU s tobogány, divokou řekou i bazény vybavenými masážními tryskami a lůžky (cca 40 - 55 km). Nocleh.

4.den

Vyložení kol v městečku SCHEFFAU, na úpatí rozeklaných vápencových věží pohoří Kaisergebirge. Nenáročná cyklistika přes vyhlášená střediska zimních sportů ST. JOHANN a KITZBÜHEL a dále údolím BRIXENTAL, jehož svahy se proměnily v jeden z nejmodernějších a největších skiareálů světa (cca 50 - 60 km). Nocleh.

5.den

Program u jezera ACHENSEE, jednoho z nejkrásnějších v celém Tyrolsku nabízející koupání pod majestátnými dvoutisícovkami. Výlet panenskou přírodou do nitra údolí FALZTHURNTAL, případně GERNTAL s možností občerstvení na některé z typických horský salaší. Podél břehu jezera dojezd do cíle v Achenkirchu (cca 35 - 40 km). Příjezd do Prahy v cca 22.30 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
22570227.8.2022 - 31.8.202210 990,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu klimatizovaným autokarem s WC včetně přepravy kol
  • 4x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
  • 4x polopenzi
  • průvodce
  • pobytovou taxu
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na lanovky: cca 35 €

 

ZIL2 ZIL3 ZIL4 ZIL5

Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné