Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
moson

MAĎARSKO - Mosonmagyaróvár - termální lázně - 2023!

AUTOKAROVÝ ZÁJEZD: Léčivé a zážitkové lázně Flexum (https://flexumthermal.hu/) v maďarském Mosonmagyaróváru (cca 40 km jižně od Bratislavy) prošly v posledních letech velkým rozvojem a dnes nabízí hostům celkem osm bazénů. Zdejší termální voda se řadí mezi pět nejlepších v Evropě a má blahodárné účinky při léčbě pobytového aparátu, chronických gynekologických onemocnění, zažívacích i dýchacích obtíží.

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Berouna v cca 6 hod. Příjezd do Mosonmagyaróváru v časných odpoledních hodinách (z Berouna cca 400 km). Odpočinek v místních termálních lázních (vstupné do lázní od příjezdu do okamžiku ubytování v 15 hod. není v ceně zájezdu a stojí cca 14 €; senioři cca 11 €). Po 15 hod. ubytování v hotelu Thermal Aqua***. Koupání. Nocleh.

2.-3.den

Odpočinek v termálním areálu v místě pobytu. Nocleh.

4.den

Opuštění pokojů do 10 hod (vrácení županů). Relaxace v lázních až do odjezdu - vstupné v ceně zájezdu. Odjezd okolo 14 hod. Příjezd do Berouna v cca 21.30 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
23310130.3.2023 - 2.4.20238 990,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za nástup v Plzni:   
300 
 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
250 
 • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
1400 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Praha, Rakovník, Plzeň

 

UBYTOVÁNÍ:

3x ubytování v hotelu Thermal Aqua*** (https://aquahoteltermal.hu), který je součástí lázeňského areálu situovaného nedaleko centra města s mnoha obchody, restauracemi a promenádou (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, minibarem, TV, trezorem a vysoušečem vlasů; možnost připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi); součástí ubytovacího objektu je malé wellness centrum

 

STRAVOVÁNÍ:

3x polopenze (bufet)

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem s WC
 • 3x ubytování v hotelu Thermal Aqua*** (https://aquahoteltermal.hu), který je součástí lázeňského areálu situovaného nedaleko centra města s mnoha obchody, restauracemi a promenádou (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, minibarem, TV, trezorem a vysoušečem vlasů; možnost připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi); součástí ubytovacího objektu je malé wellness centrum
 • 3x polopenzi (bufet)
 • zapůjčení hotelového županu (oproti vratné kauci 10 €)
 • neomezené vstupné do termálních lázní Flexum a hotelového wellness včetně sauny (od 15 hod. prvního dne až do odjezdu - za čip se platí vratná kauce ve výši 10 €)
 • delegáta CK
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné