Last minute

zpět na seznam
gardaa

ITÁLIE - Lago di Garda (cykloturistika) - 2021!

CYKLOTURISTIKA. Zájezd se bude realizovat. Pro cestu tam je aktuálně nutný pouze negativní antigenní test (zajistíme hromadný test u odjezdu busu v Praze). Pro cestu zpět stačí mít min. 22 dní po první dávce vakcíny. Termín 23.06.-28.06.2021.

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 22 hod. Noční přejezd.

2.den

Výjezd s koly pozemní lanovkou MENDELBAHN překonávající během 12 minut výškový rozdíl cca 850 m (max. stoupání 64%). Zdatní cyklisté mohou toto stoupání vyjet po 13 km dlouhé asfaltové silnici. Vyhlídková jízda z průsmyku MENDOLA (1 362 m) po cestách vedoucích mezi ovocnými sady do cíle v městečku MEZZOCORONA ležícím v údolí řeky Adige, kde jablečné stromy vystřídají vyhlášené vinohrady (cca 60 km). Přejezd busem na ubytování k městečku Arco, do hotelu situovaného cca 7 km od Lago di Garda.

3.den

Přesun autokarem k malebnému jezeru LAGO DI LEDRO s průzračně čistou vodou. Vyložení kol. Panoramatická jízda po staré PONALSKÉ CESTĚ, původně smělé komunikaci pro automobily, dnes stezce pro pěší a cyklisty zasazené ve skalní římse s jedinečnými výhledy na Lago di Garda. Projížďka po severním břehu LAGO DI GARDA z Riva del Garda do Torbole a dále podél rozkvetlých oleandrů do romantického městečka ARCO se siluetou pozůstatků stejnojmenného hradu. Alternativně pro zkušené cyklisty s horskými koly možnost zahájení etapy (za podpory busu) v oblasti průsmyku TREMALZO (1 702 m), odkud se v nekonečných serpentinách vine stará vojenská cesta, dnes kultovní trasa všech bikerů, k Lago di Ledro (cca 30-45 km). Nocleh.

4.den

Cyklovýlet z TIONE DI TRENTO údolím řeky Sarca přes vesničky Ragoli, Stenico a úchvatným kaňonem do Sarce. Krátká odbočka k fotogenickému jezeru TOBLINO s hradem vypínajícím se na ostrůvku nedaleko břehu. Průjezd po luxusní cyklostezce mezi vinicemi a jabloněmi zpět do hotelu (cca 55 km). Nocleh.

5.den

Lanovkou na hřeben MONTE BALDO, s fascinujícím výhledem na jezero a rozeklané štíty horské skupiny Brenta. Krajinově velkolepý sjezd jihovýchodním úbočím hřebene po vedlejších asfaltových silničkách a částečně šotolinových cestách zpět do MALCESINE - nádherného městečka s křivolakými uličkami a působivou atmosférou. (cca 65 km). Možnost koupání. Noční přejezd.

6.den

Příjezd do Prahy v cca 7 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
21450123.6.2021 - 28.6.20218 790,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 
  • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
1800 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet) včetně přepravy kol
  • 3x ubytování v hotelu***(2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
  • 3x polopenzi včetně sklenky vína a vody k večeři
  • průvodce
  • pobytovou taxu
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na lanovky: cca 40 €

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné