Termální lázně 2023

Úvod : Zájezdy : Termální lázně 2023

MAĎARSKO - Kehidakustány - termální lázně - 2023!

KehidaAUTOKAROVÝ ZÁJEZD: Termální a zážitkové lázně Kehida (otevřené teprve v roce 2003) s vodní plochou 2 400 m2 uprostřed 3 ha parku disponují 13 vnitřními a venkovními bazény (teplota vody 21-38 °C), 94 m dlouhým tobogánem, "divokou řekou" a brouzdalištěm pro děti. Léčivá termální voda neobsahuje radium a je vhodná i pro děti a osoby trpící na srdeční onemocnění. Má blahodárné účinky při podpůrné léčbě nervových, gynekologických a kožních onemocněních a při problémech pohybového ústrojí.VSTUPNÉ DO LÁZNÍ V CENĚ ZÁJEZDU!

MAĎARSKO - Mosonmagyaróvár - termální lázně - 2023!

mosonAUTOKAROVÝ ZÁJEZD: Léčivé a zážitkové lázně Flexum (https://flexumthermal.hu/) v maďarském Mosonmagyaróváru (cca 40 km jižně od Bratislavy) prošly v posledních letech velkým rozvojem a dnes nabízí hostům celkem osm bazénů. Zdejší termální voda se řadí mezi pět nejlepších v Evropě a má blahodárné účinky při léčbě pobytového aparátu, chronických gynekologických onemocnění, zažívacích i dýchacích obtíží.

SLOVENSKO - Velký Meder - termální lázně - hotel - 2023!

MederZájezdy do Velkého Mederu se již řadu sezon těší mezi našimi klienty mimořádné oblibě. Kapacita HOTELU THERMAL VARGA*** (www.hotelthermal.sk) byla v roce 2016 rozšířena o nový bezbariérový objekt s názvem HOTEL AQUA*** (www.hotelaqua.sk), který se nachází přes ulici. Oba hotely mají stejné majitele, jsou vzdálené cca 100 m od termálního areálu a společně nabízí mimo jiné lobby bar, letní terasu s příjemným posezením, biliard, stolní tenis, stolní fotbal, dětský koutek. Na recepci lze zdarma zapůjčit rakety na badminton omezený počet jízdních kol a hole na nordic walking. Moderní termální areál ve VELKÉM MEDERU (www.thermalcorvinus.sk) nabízí celkem 9 bazénů s celkovou plochou 3 400 m2. Léčivá voda o teplotě 25-37°C blahodárně působí především při léčbě kloubových a svalových onemocnění. Krytý komplex se čtyřmi bazény nabízí mimo jiné perličkovou lázeň, rodinný bazén s atrakcemi pro děti, saunu, biosolárium, masáže a rovněž 2 tobogány s celoročním provozem. Součástí areálu je restaurace a stánky s občerstvením.