Termální lázně 2021

zpět na seznam
meder

SLOVENSKO - Velký Meder (apartmány) - 2021!

AUTOKAROVÝ ZÁJEZD do termálních lázní ve VELKÉM MEDERU (www.thermalcorvinus.sk), které nabízí celkem 9 bazénů s celkovou plochou 3 400 m2. Léčivá voda o teplotě 25-37°C blahodárně působí především při léčbě kloubových a svalových onemocnění. Krytý komplex se čtyřmi bazény nabízí mimo jiné perličkovou lázeň, rodinný bazén s atrakcemi pro děti, saunu, biosolárium, masáže a rovněž 2 tobogány s celoročním provozem. Součástí areálu je restaurace a stánky s občerstvením. Termín: 18.04.-22.04.2021

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 6.30 hod. Po obědě příjezd do pobytového místa. Ubytování. Odpolední relaxace v termálních lázních ve VELKÉM MEDERU. Nocleh.

2.-5.den

Odpočinek v termálním areálu v místě pobytu. Nocleh.

6.den

Výlet do maďarského GYÖRU, historického města ležícího na soutoku řek Dunaje, Ráby a Rábcy. Prohlídka barokní části města, event. návštěva místních termálních lázní s vodou teplou až 38°C. Návrat na ubytování. (Poznámka: výlet do Györu se uskuteční při minimálním počtu 15 osob)

7.den

Dopoledne relaxace v termálních lázních v místě pobytu. Příjezd do Prahy v cca 20 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
21K050118.4.2021 - 24.4.20215 500,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 28.2.2021), možnost bezplatného storna 2 měsíce před odjezdem!::   
-250 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Kladno, Praha, Rakovník

 

UBYTOVÁNÍ:

apartmánový dům Karmonpark situovaný cca 250 m od termálů (www.karmonpark.sk);studia pro 2-4 osoby s vybaveným kuchyňským koutem (včetně nádobí, ledničky s malým mrazákem, mikrovlnné trouby a varné konvice), vlastním sociálním zařízením, TV a balkonem nebo terasou; možnost připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi; součástí ubytovací areálu je dětské hřiště, hřiště na fotbal, volejbal či nohejbal; k dispozici je zdarma rovněž stolní tenis, billiard a stolní fotbal; na zahradě možnost grilování; součástí vybavení studií je povlečení a ručník (ručník není určen k použití v lázních)

 

STRAVOVÁNÍ:

vlastní

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, WC, DVD, bufet)
  • 6x ubytování v apartmánovém domě Karmonpark situovaném cca 250 m od termálů; studia pro 2-4 osoby s vybaveným kuchyňským koutem (včetně nádobí, ledničky s malým mrazákem, mikrovlnné trouby a varné konvice), vlastním sociálním zařízením, TV a balkonem nebo terasou
  • lázeňský poplatek
  • služby delegáta v místě pobytu
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • vstupné do termálních lázní - cca 13 €/vstup s možností jedneho přerušení

 

Související odkazy:Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné