Aktuality

ZÁJEZDY 2021

2021

Vážení cestovatelé,

zdravíme Vás v této nelehké době. Doufáme, že Vás koronavirus nepřipravil o živobytí, těšíte se pevnému zdraví a v duši chováte optimismus. Děkujeme za podporu a důvěru všem, kteří v uplynulé sezoně dobrovolně akceptovali voucher namísto vrácení uhrazené zálohy. Moc si toho vážíme.

Kdo by si na jaře pomyslel, jak zásadním způsobem a na dlouhou dobu ovlivní Covid naše životy.  Bohužel nacházíme se momentálně v období, kdy je těžké odhadnout co bude za 14 dnů, natož za půl roku. Poprvé v 30 leté historii naší cestovní kanceláře nebude proto vydán tištěný katalog zájezdů. Podrobnou nabídku na rok 2021, kterou plánujeme postupně doplňovat o další letecké poznávací zájezdy, najdete nově pouze na internetu.  

Novinkou pro všechny zákazníky je možnost bezplatného odstoupení od smlouvy a vrácení celé zálohy (hotově či bankovním převodem) do 3 měsíců před zahájením zájezdu. Nedojde-li ke zlepšení pandemické situace, můžeme být tato lhůta operativně posunuta až na 1 měsíc před odjezdem. Aniž byste se vystavili riziku případného stornopoplatku, můžete si tak svoji dovolenou naplánovat již nyní a navíc využít slevy za včasný nákup.

Věřme, že všechna opatření a restrikce co nejdříve skončí a budeme moci začít opět normálně dýchat a dělat to, co nás baví.

Držte se a buďte pozitivní pouze ve své mysli.  

Váš

Mamut tour


Vážení zákazníci,


dovolujeme si Vás informovat, že naše stránky již obsahují  kompletní nabídku zájezdů na rok 2020. Tištený katalog bude k dispozici v CK od 16.12.2019. Všem stálým zákazníkům bude zaslán do Vánoc poštou. Všem ostatním ho rovněž rádi zdarma pošleme. Celý katalog lze již nyní stáhnout ve formátu pdf (menu: ke stažení - katalog léto 2020)

Krásné svátky a vše nejlepší do nového roku.

Váš

Mamut tour


30.10.2020