zpět na seznam
Bav

NĚMECKO - Na skok do Bavorska (cykloturistika) - 2021!

CYKLOTURISTIKA: Valdštejnova cyklostezka - Mainradweg - Brückenradweg...Plánované trasy jsou vhodné pro všechny věkové i výkonnostní kategorie a všechny typy kol. Jedná se o etapy bez výraznějších stoupání, které lze v případě zájmu zkrátit. Termín: 18.06.-20.06.2021

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 6.00 hod. Vyložení kol na česko-německé hranici. Pohodová vyjížďka po VALDŠTEJNOVĚ CYKLOSTEZCE poklidným bavorským venkovem údolím řek Rösslau a Kössein do města Marktredwitz. Pokračování po části atraktivní FICHTELNAAB RADWEG do srdce přírodního parku FICHTELGEBIRGE malebně rozloženého na úpatí hory Ochsenkopf. Individuální dojezd na ubytování (celkem cca 60 km). Nocleh.

2.den

Výlet horním úsekem populární cyklostezky MAIN RADWEG, která po cca 540 km končí v historickém Mainzu. Nejprve si budete užívat sjezdu podél Bílého Mohanu, abyste se za cca 40 km ocitli v městečku KULMBACH s vyhlášeným pivovarem, jehož součástí je i oblíbená restaurace nabízející tradiční gastro speciality. Po občerstvení fakultativní nenáročná projížďka proti proudu Červeného Mohanu do univerzitního BAYREUTHU (přídavek cca 30 km). Návrat autokarem na ubytování.

3.den

Cyklistika po tzv. BRÜCKENRADWEG - opuštěném svršku železnice dokončené před první světovou válkou pro potřeby okolních kamenolomů a porcelánek. Tato etapa bez výraznějšího stoupání vede idylickou krajinou po mnoha mostních konstrukcích a podél stylových bufetů až na území České republiky (celkem cca 65 km). Příjezd do Prahy v cca 21 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
21340118.6.2021 - 20.6.20215 500,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 
  • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
400 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet) včetně přepravy kol
  • 2x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
  • 2x polopenzi
  • průvodce
  • pobytovou taxu
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění

 



Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné