THAJSKO - KAMBODŽA 2022-2023

zpět na seznam
obrthaj

THAJSKO-ostrov Koh Chang (Koh Kood)-pobytový zájezd 28 nocí 2023!

KOH CHANG je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a porostlé tropickou vegetací. Nabízíme ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Lety budou operovány leteckou společností Emirates. Český delegát v místě pobytu!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odlet z Prahy v 15.30 hod. (letecká společnost Emirates).

2.den

Přílet do Dubaje v 0.25 hod. Odlet z Dubaje v 3.05 hod. Přílet do thajské metropole BANGKOKU v 12.05 hod. Transfer na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Resort se nachází v upravené zahradě přímo na břehu moře (www.coconutkohchang.com).

3.-29.den

Pobyt na ostrově Koh Chang. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky.

30.den

Odpoledne transfer na letiště v Bangkoku.

31.den

Odlet z Bangkoku v 1.05 hod. Přílet do Dubaje v 5.00 hod. Odlet z Dubaje v 9.10 hod. Přílet do Prahy v 12.55 hod.

32.POZNÁMKA Č.1 - VÝLET NA OSTROV KOH KOOD

Na přání pro Vás zajistíme výlet na ostrov Koh Kood (4. největší ostrov země dlouhý 25 km a široký cca 12 km), který je jedním z posledních míst v Thajsku dosud nedotčeným masovým turismem. Užívat si zde lze především klidu a lenošení na liduprázdných plážích či šnorchlování. Doporučená délka pobytu je 3-4 noci. Na Koh Kood Vás z Koh Changu za cca 1,5 hod. dopraví rychloloď. Cena zpátečního transferu je 2 000 Kč/os. (od resortu do resortu). Doporučujeme ubytování v Koh Kood Resortu (www.kohkoodresortofficial.com) ležícím v udržované zahradě přímo na břehu průzračně čistého moře. Cena 2 lůžkového klimatizovaného pokoje (superior garden view) je 3 000 Kč/pokoj se snídaní pro 2 osoby/noc.

33.POZNÁMKA Č.2

Cena při ubytování v jiných typech pokojů v Coconut resortu (případně v sousedním Chai Chet resortu - www.chaichet.com) na vyžádání v CK. MOŽNOST PRODLOUŽENÍ POBYTU!

34.POZNÁMKA Č.3

Od 1.10.2022 mohou turisté do Thajska cestovat jako před Covidem, tzn. bez očkování či testovaní na Covid-19

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermínCOCONUT-pokoj wanishpool 1/wanishpool 2/villa 2
23610110.1.2023 - 9.2.202355 990,00 Kč

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

UBYTOVÁNÍ:

28 nocí v Coconut resortu na ostrově Koh Chang (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, SAT-TV a minibarem; možnost připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi); cena za ubytování v jiných typech pokojů v rámci resortu (případně v sousedním Chai Chet Resortu - www.chaichet.com) na vyžádání v CK.

 

STRAVOVÁNÍ:

28x snídaně

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • letenku Praha - Bangkok - Praha včetně odbaveného zavazadla (Emirates)
  • transfery klimatizovaným mikrobusem včetně trajektu
  • 28x ubytování v Coconut resortu na ostrově Koh Chang (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, minibarem a vlastním sociálním zařízením)
  • 28x snídani
  • delegáta
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • vízum do Thajska (předpokládá se bezvízový styk)

 

Související odkazy:

koh chang C1 C2 C4 C5 C6 C7 C8 Chang1 Chang2 Chang3 Chang4 Chang5 Chang6 Chang7 Chang8

Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné