THAJSKO - KAMBODŽA 2022-2023

zpět na seznam
TH1

THAJSKO-Bangkok-Koh Chang-Koh Kood-Pattaya-2022!

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Laskavá exotika, ryzí úsměvy, nepopsatelné jídlo,...Je toho tolik, za čím do Thajska jezdit a co u nás chybí. Nevýhodou je, že tato nádherná země se už stala až příliš turistickou. Počkat, není tomu tak, že sem jakýkoliv nával lidí ustal a vše se po dvouleté očistě teprve pomaličku začíná probouzet k životu? Proto, abyste si svou dovolenou užili v pohodě a s chutí, doprovodí vás na cestě Tomáš Erben. Spíš, než aby se vám na cestě stal průvodcem, bude parťákem. Tomáš vám poví, co rozhodně nevynechat, kam raději nechodit, a kam se pak pojede, kdy tam přeci jen půjdete. Nečekejte od něj striktní denní program. Ten si budete individuálně tvořit sami podle chuti - ať to budou cesty k vodopádům, poznávání ostrovů na skutrech, dospávání večerních oslav na pláži nebo výlet za podmořským světem...VELIKOST SKUPINY 6-12 OSOB. Termín: 15.11.-28.11.2022

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odlet z Prahy s přestupem v Dubaji do Thajska (letecká společnost Emirates).

2.den

Přílet do thajské metropole BANGKOKU. Transfer na ubytování - http://letadahotelbangkok.com/. Nocleh.

3.den

Volný den ve "Městě andělů", jak je také někdy více než 8 milionové hlavní město Thajského království přezdíváno. Zažijete zde neopakovatelnou atmosféru pulsujícího velkoměsta plnou barev, vůní i zvuků útočících na všechny lidské smysly. Milovníci historických památek by si neměli nechat ujít prohlídku nejznámějších chrámů: Wat Pho (46 m dlouhá socha ležícího Buddhy), Wat Traimit (socha zlatého Buddhy) a chrám Smaragdového Buddhy v komplexu královského paláce. Výlet lodí po řece Chao Phraya pak umožní návštěvníkům poznat i odvrácenou stranu města v podobě slumů a chudinských čtvrtí. Návrat na ubytování.

4.den

Ráno transfer mikrobusem na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování v resortu situovaném na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao (www.coconutkohchang.com; www.chaichet.com).

5.-7.den

Pobyt na ostrově Koh Chang. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, mořský kayaking…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky.

8.den

Transfer rychlolodí (cca 1,5 hod.) na ostrov KOH KOOD, který je jedním z posledních míst v Thajsku dosud nedotčeným masovým turismem. Ubytování v Koh Kood Resortu (www.hideoutkohkood.com) ležícím v udržované zahradě přímo na břehu křišťálově čistého moře. Užívat si zde budete především klidu a lenošení na liduprázdných plážích, šnorchlování nebo paddleboardingu.

9.-11.den

Pobyt na Koh Koodu (fakultativní výlety po ostrově: vodopády, rybářské vesnička na kůlech, romantické pláže…).

12.den

Transfer do populárního letoviska PATTAYA, za normálních okolností proslulého svými go-go bary a nočním životem. Nocleh (www.flipperhotels.com/flipper_house/).

13.den

Příležitost k nákupům, případně možnost návštěvy oblíbené botanické zahrady. Ve večerních hodinách transfer na letiště v Bangkoku.

14.den

Přílet s přestupem v Dubaji do Prahy.

15.POZNÁMKA

Aktuálně mohou do Thajska cestovat jak očkovaní turisté, tak i neočkovaní s negativním PCR či antigenním testem ne starším než 72 hod. před odletem z Prahy. Na místě již pak žádné testování nebo karanténa neprobíhá. Za očkovaného je považován každý s min. 2 dávkami (Pfizer, Astra Zeneca Moderna) nebo jednou dávkou od Johnsona.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
22630115.11.2022 - 28.11.202247 000,00 Kč

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • letenku Praha - Bangkok - Praha včetně odbaveného zavazadla
  • veškeré transfery dle programu
  • 11x ubytování v hotelu/bungalovech*** (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením; 2x Bangkok, 4x Koh Chang, 4x Koh Kood, 1x Pattaya)
  • 11x snídani
  • doprovod zástupce CK Tomáše Erbena po celou dobu zájezdu
  • asistenci při vyřízení administrativních záležitostí spojených s vycestováním do Thajska
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • fakultativní výlety během zájezdu

 

Související odkazy:

TH2 TH3 TH4 TH5 TH6 TH7 TH8 TH9

Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné