Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Irsko

IRSKO

POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Galway - Kylemore Abbey - Bunratty Castle - Cahir - Ring od Kerry - Dublin - Powerscourt - Glendalough

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-4.7.2023 - 11.7.202329 990 KčVyprodáno
-18.7.2023 - 25.7.202329 990 KčVyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
10 900 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • letenku Praha - Dublin - Praha včetně odbaveného zavazadla
  • dopravu klimatizovaným autokarem
  • 7x ubytování v hotelu***+/**** (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)
  • 7x snídani
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na vstupné: cca 90 €

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

V cca 15.30 hod. odlet z Prahy přímou linkou do Dublinu. Transfer na ubytování do Castle Oaks hotelu**** situovaného nedaleko Limericku, uprostřed krásné přírody na břehu řeky Shannon.

2.den

Návštěva jedné z nejmalebnějších oblastí Irska - RING OF KERRY - jízda po části poloostrova Iveragh se spoustou nádherných vyhlídek. Městečko KENMARE s domky v pastelových barvách, zastávka u vodopádu TORC, impozantní zámek MUCKROSS HOUSE, vodní zahrady a nádherný výhled na Killarneyské jezero. Návrat na ubytování.

3.den

Návštěva BUNRATTY CASTLE - zachovalého, nábytkem vybaveného hradu včetně přilehlé vesničky - skanzenu, ze které si člověk osvojí znalosti o životě v oblasti dnešního Irska na konci 19. století. Přejezd ke CLIFFS OF MOHER - vyhlídka z útesů až 200 m vysokých, které patří k nejkrásnějším pobřežním útesům Evropy. Průjezd oblastí THE BURREN - fascinující, neobvyklou a drsnou divočinou. Nocleh v hotelu Claregalway**** poblíž města Galway.

4.den

Okruh oblastí GALWAY (prohlídka města) a CONNEMARY - drsný kraj plný jezer, zálivů, močálů a hor, který působí jako podivuhodný kout země, jenž někteří lidé nazývají rájem. Zastávka v městečku CLIFDEN, návštěva skvostného kláštera a zahrad KYLEMORE ABBEY. Návrat na ubytování.

5.den

ROCK OF CASHEL - vápencový pahorek s pozoruhodnou impozantní zříceninou hradu z 12. století, bývalého sídla keltských králů, vévodící stejnojmennému městečku. CAHIR - krásné historické město, kterému dominuje hrad ze 13. století, návštěva známé SWISS COTTAGE. Významný církevní areál patří mezi nejdůležitější historické stavby Irska. KILKENNY - překrásné městečko se zachovalým hradem. Přejezd do Dublinu. Ubytování v hotelu The Lucan Spa***+.

6.den

Prohlídka malebných Japonských zahrad z počátku 20. století a Irského národního hřebčína - centra chovu irských dostihových koní. EMO COURT - návštěva georgiánského panského sídla z počátku 18. století se zahradou a parkem (zatím probíhá rekonstrukce, jejíž termín dokončení nebyl dosud oznámen). Návrat na ubytování.

7.den

Návštěva úchvatných zahrad POWERSCOURT GARDENS, o kterých se říká, že jsou nejhezčí v celém Irsku. Klášter GLENDALOUGH v pohoří Wicklow. Večerní atmosféra ve světoznámé hospodské a barové čtvrti TEMPLE BAR v centru Dublinu. Návrat na ubytování.

8.den

DUBLIN - hlavní a největší město Irské republiky, sídlo irských vládců. Prohlídka více jak 1000 let starého města - známé katedrály sv. Patrika, hradu, univerzity Trinity College, Grafton Street... V cca 17.15 hod. odlet zpět do ČR. Přílet do Prahy v cca 20.30 hod.

 

Irsko 2 Irsko 3 Irsko 4 Irsko 5

Objednat zájezd

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour