Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Malta

MALTA

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Valletta - Dingli - Mdina - Rabat - Mosta - Modrá jeskyně - Hagar Qim - Mnajdra - Marsaxlokk - Vittoriosa - Gozo - Victoria

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-20.6.2023 - 27.6.202322 690 KčVyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
8 130 
 • sleva při ubytování na přistýlce (3. osoba na pokoji):   
-3 000 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • letenku Praha - Malta - Praha včetně odbaveného zavazadla
 • dopravu klimatizovaným autokarem (minibusem)
 • trajekt na Gozo
 • 7x ubytování v hotelu Azur by ST Hotels*** ve čtvrti Gzira/Sliema - https://sthotelsmalta.com/azur-hotel/ (2 lůžkové klimatizované pokoje s TV a vlastním sociálním zařízením; nedaleko hotelu se nachází autobusová zastávka, restaurace a obchody)
 • 7x snídani
 • průvodce CK a místního průvodce
 • pobytovou taxu
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • vstupné dle programu: cca 70 € + plavba přístavem (cca 16 €) + výlet lodí Comino (cca 20 €)

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odlet z Prahy na Maltu v cca 22 hod. Transfer do hotelu v klidné ulici města GZIRA, cca 60 m od pobřežní promenády vedoucí do St. Julians - nejvyhledávanějšího místa noční zábavy na Maltě. Nedaleko hotelu je autobusová zastávka a řada restaurací i obchodů.

2.den

Procházka po největších maltských útesech DINGLI s úchvatnými vyhlídkami na nekonečnou hladinu moře a písečné pláže. Prohlídka poklidného městečka MDINA, přezdívaného Tiché město, které je atraktivní směsicí středověké a barokní architektury. Návštěva nedalekého RABATU, jehož největší atrakcí jsou pozůstatky římské vily s krásnými mozaikami a katakomby sv. Pavla a sv. Agáty. Odpoledne koupání na krásné písečné pláži Golden Bay. Návrat na ubytování.

3.den

Celodenní výlet na GOZO, druhý největší ostrov maltského souostroví o rozloze 67 km2. Návštěva správního střediska - města VICTORIA s několika zajímavými kostely a citadelou s nádherným výhledem. Zastávka u vyhlídky na tzv. AZUROVÉ OKNO, kamenný přírodní most vytvořený erozní činností, který se v roce 2017 zřítil. Koupání v záliv Ramla Bay. Návrat na ubytování.

4.den

Fakultativně projížďka rybářskou bárkou podél strmých útesů k tzv. MODRÉ JESKYNI (Blue Grotto), která byla podle pověsti útočištěm nymf vábících námořníky svým zpěvem. Návštěva pozoruhodných megalitických chrámů HAGAR QIM a MNAJDRA (UNESCO), kde je i vůbec největší monolit, jaký byl kdy na megalitických maltských stavbách použit (výška 3 m, délka přes 6 m, váha okolo 20 tun). Koupání na tzv. "Pretty Bay". Zastávka v typické rybářské vesničce MARSAXLOKK, v zátoce poseté nepřeberným množstvím barevných rybářských loděk zvaných luzzu, které připomínají fénická plavidla. Návrat na ubytování.

5.den

Prohlídka metropole ostrova, opevněného města VALLETTA, které bylo vybudováno z kamene na obranu před krvavými tureckými útoky (Karmelitánský kostel, katedrála sv. Jana, Palác velmistrů, pevnost St. Elmo, zahrady Barakka s nádherným výhledem na přístav...). Úzké uličky s drobnými obchůdky a kavárničkami nabízí turistům neopakovatelnou atmosféru. Fakultativně možnost projížďky lodí podél městských hradeb, dvěma přírodními přístavy (cena: cca 16 €/os.). Návrat na ubytování. Případné podvečerní koupání na skalnatých plážích.

6.den

Třičtvrtědenní fakultativní výlet lodí na krásný ostrůvek COMINO. Koupání na nejkrásnější pláži v Modré laguně s průzračně čistou vodou. Navečer návrat zpět. (cena: cca 20 €/os.). Nocleh.

7.den

Prohlídka bývalého hlavního města maltézských rytířů VITTORIOSA vybízejícího k romantickým procházkám historickými uličkami. Přejezd ke květinovým zahradám prezidentského paláce San Anton ve městě ATTARD. Chcete vidět, ve kterém domě bydlela Adina Mandlová? Náš průvodce Vás tam zavede při procházce příjemnou čtvrtí. MOSTA - prohlídka farního kostela pyšnícího se 3. největší kopulí v Evropě a nevybuchlou německou bombou v interiéru. Koupání na pláži Mellieha Bay. Fotopauza u Popeye Village (vesnice vznikla jako kulisy pro hraný film Pepek námořník). Návrat na ubytování.

8.den

Volný den. Transfer na letiště. Přílet do Prahy v cca 21 hod.

 

Malta 2 Malta 3 Malta 4 Malta 5

Objednat zájezd

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour