Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Seychely

SEYCHELY

POBYTOVÉ-POZNAVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD. Nejkrásnější pláže. Relax a odpočinek u moře.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-4.4.2023 - 16.4.202373 990 KčVyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • Sleva při ubytování v apartmánu s 2 oddělenými ložnicemi, společnou kuchyňkou a soc. zařízením (celkem 3 noci na ostrově Mahé):   
-2 000 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • letenku Praha - Seychely - Praha včetně odbaveného zavazadla (Turkish airlines)
  • transfery dle programu
  • 10x ubytování (popis viz. program zájezdu)
  • 10x snídani
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • vstupné dle programu - cca 80 € + výlet lodí do NP Sv. Anny cca 120 €
  • poplatek za vstupní formulář 10 €

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

V podvečer odlet z Prahy přes Istanbul na Seychely (Turkish airlines).

2.den

Přílet na Seychely (ostrov Mahé) v cca 11 hod. Transfer na ubytování do apartmánů (celkem 3 noci se snídaní). ležících cca 150 m od nádherné pláže Anse Royale. Koupání a odpočinek u moře. Nocleh. Apartmány La Villa Therese 3* (www.lavillatherese.com) Ubytování nabízí buď apartmány se dvěmi samostanými 2-lůžkovými ložnicemi (obsazeno 4 os.) s balkonem a venkovním posezením, společnou obývací částí, jídelním koutem a vybavenou kuchyní a prádelnou. Ve společné koupelně je wc, sprchový kout a vana. Nebo je možnost zajistit apartmán pouze pro dvě osoby (omezené množství). Ubytování zahrnuje snídaně (v ceně), do restaurace je možné chodit na obědy i večeře (není v ceně).

3.den

Celodenní výlet kolem ostrova spojený s koupáním na nádherných plážích. Návštěva botanické zahrady s exotickou vegetací. Spatřit budete moci též želvy - karety obrovské. Návrat na ubytování.

4.den

Volný den pro relaxaci, koupání. Nocleh.

5.den

Přejezd trajektem z Mahé na ostrov PRASLIN. Ubytování na 4 noci se snídaní. Komplex Berjaya Praslin Beach Resort 3* (www.berjayahotel.com/praslin) se nachází u krásné pláže COTE D'OR - ANSE VOLBERT a nabízí venkovní bazén a sluneční terasu. Do místních restaurací i obchodů je to jen několik minut chůze. Prostorné pokoje typu deluxe jsou vybaveny klimatizací, TV s plochou obrazovkou, minibarem a koupelnou a také příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Pokoje mají výhled do zahrady. K dispozici jsou 2 restaurace, z nichž jedna je na pláži. Zábavní zázemí hotelu zahrnuje bazén, stolní tenis a deskové hry. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. V okolí se lze věnovat šnorchlování, windsurfingu a jiným aktivitám.

6.den

Prohlídka národního parku VALLÉE DE MAI (jeden z vrcholů zájezdu) - bohatá vegetace s množstvím živočichů, vzácný druh palmy, jejíž listy dosahují délky až 14 m a šířky 6 m, plody jsou velké až 50 cm. Park je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Odpoledne koupání na pláži u hotelu. Nocleh.

7.den

Celodenní výlet na ostrov LA DIGUE za nejkrásnějšími plážemi (koupání, šnorchlování). Návrat na ubytování.

8.den

Výlet na severní stranu ostrova Praslin. Koupání na světoznámé pláži ANSÉ LAZIO, šnorchlování. Návrat na ubytování.

9.den

Přejezd trajektem na ostrov MAHÉ. Ubytování na 3 noci se snídaní. Koupání, odpočinek.Luxusní apartmány The Palm Seychelles (https://thepalmseychelles.com) s venkovním bazénem blízko Beau Vallon. Apartmány zahrnují 2 ložnice a 2 koupelny, vybavenou kuchyni se sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí atd., venkovní posezení. Dále zde najdete TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávač, klimatizaci, trezor, žehličku apod. Nechybějí ani ručníky a ložní prádlo. Wi-Fi k dispozici zdarma.

10.den

Výlet do národního parku MORNE SEYCHELLES. Návštěva čajové plantáže a zpracovny čaje. Odpoledne koupání a šnorchlování na pláži Launay. Návrat na ubytování.

11.den

Fakultativní výlet lodí do mořského NÁRODNÍHO PARKU SVATÉ ANNY - koupání a šnorchlování na místech s nádhernými korálovými zahradami. Návrat na ubytování. Večer ochutnávka místního rumu.

12.den

Dopoledne volno. Odpoledne přejezd do hlavního města VICTORIA, prohlídka města, pokračování k letišti. Odlet do Istanbulu v cca 22 hod.

13.den

Přílet do Prahy v cca 8.30 hod.

 

Seychely 2 Seychely 3 Seychely 4 Seychely 5

Objednat zájezd

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour