Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > THAJSKO - KAMBODŽA 2022-2023 > THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang
THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang

THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ ZÁJEZD začíná poznávacím okruhem a končí odpočinkem na ostrově Koh Chang, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a porostlé tropickou vegetací.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-1.1.2023 - 17.1.202349 990 KčVyprodáno

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

UBYTOVÁNÍ:

14x hotel*** (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením), 2x Bangkok, 1x Amphawa, 2x Kwai, 1x Ayutthaya, 7x Koh Chang, 1x Pattaya

 

STRAVOVÁNÍ:

14x snídaně, 4x oběd, 2x večeře

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • letenku Praha - Bangkok - Praha včetně odbaveného zavazadla (Qatar airways)
  • transfery klimatizovaným mikrobusem
  • 14 nocí v hotelu ***/**** (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením)
  • 14x snídani, 4x oběd, 2x večeři
  • česky hovořícího průvodce
  • vstupné dle programu včetně projížďky na slonech (s výjimkou fakultativních výletů z Pattaya)
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • vízum do Thajska (předpokládá se bezvízový styk)

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odlet z Prahy v 16.05 hod. (letecká společnost Qatar airways). Přílet do Dauhá v 23.30 hod.

2.den

Odlet z Dauhá v 2.20 hod. Přílet do thajského hlavního města BANGKOKU v 12.40 hod. Transfer na ubytování v Bangkoku (www.bangkokpalace.com). Volné odpoledne. V případě zájmu návštěva večerního Bangkoku (street food, go-go bary…). Nocleh.

3.den

Snídaně. Prohlídka BANGKOKU: Wat Traimit (socha zlatého Buddhy), chrám Wat Pho (socha ležícího Buddhy), královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy, čínská čtvrť, oběd, výlet lodí po řece Chao Phraya. Odpoledne přejezd na plovoucí trhy AMPHAWA. Ubytování. Večer volno k návštěvě plovoucího trhu, případně výlet lodičkou za světluškami. Nocleh.

4.den

Snídaně. Odjezd k řece KWAI. Cestou zastávka na "trhu na kolejích" a projížďka lodičkou po kanálech na plovoucí trhy DAMNOEN SADUAK, Slavný most přes řeku Kwai včetně hřbitova. Oběd. Ubytování v NP SAI YOK - v "plovoucím" hotelu na řece (výlet na voru k vodopádu, koupání). Večeře. Nocleh.

5.den

Snídaně. Návštěva NP ERAWAN (koupání ve vodopádu). Oběd. Odpoledne projížďka na slonech. Návrat na ubytování. Večeře. Nocleh.

6.den

Snídaně. Dopoledne návštěva khmerského chrámu PRASAT MUANG SINGH. Krátká projížďka vlakem po "železnici smrti" (přes původní dřevěný viadukt). Oběd. Přejezd do Ayuthayi. Ubytování.

7.den

Snídaně. Prohlídka bývalé thajské metropole AYUTTHAYA, archeologického komplexu s množstvím khmérských chrámů (Wat Phra Si Sanphet, Vihan Mongonbophit, Wat Na Pramen, Wat Chaiwattanaram). Ubytování v Bangkoku (www.bangkokpalace.com).

8.den

Snídaně. Transfer na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Resort se nachází v udržované zahradě na břehu moře (www.coconutkohchang.com).

9.-14.den

Pobyt se snídaní na ostrově Koh Chang. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky.

15.den

Snídaně. Dopoledne transfer do hotelu v letovisku PATTAYA (www.sunshinegardenresort.com). Nocleh.

16.den

Snídaně. Volný den. Odpočinek u hotelového bazénu, nákupy nebo fakultativně výlet do botanické zahrady www.nongnoochtropicalgarden.com nebo krokodýlí farmy www.thaistonepark.org (není v ceně zájezdu). Okolo 21 hod. transfer na letiště v Bangkoku.

17.den

Odlet z Bangkoku v 2.10 hod. Přílet do Dauhá v 5.35 hod. Odlet z Dauhá v 8.10 hod. Přílet do Prahy v 12.30 hod.

18.POZNÁMKA

Od 1.10.2022 mohou turisté do Thajska cestovat jako před Covidem, tzn. bez očkování či testovaní na Covid-19

 

THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang 2 THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang 3 THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang 4 THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang 5 THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang 6 THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang 7 THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang 8

Objednat zájezd

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour